Кропивницький: Після аудиту у медичному університеті було відсторонено трьох працівників

23 нояб 2018 11:47 992 2 Общество
Кропивницький: Після аудиту у медичному університеті було відсторонено трьох працівників
 
Після проведення внутрішнього аудиту у Донецькому медичному університеті було відсторонено трьох працівник навчального закладу, які разом із деякими фірмами-контрактерами недобросовісно виконували свою роботу. 
 
Про це сьогодні, 23 листопада, повідомив помічник ректора Сергій Нестеров. 
 
За словами першого проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Хрипаченка, внутрішній аудит усього університету розпочався ще у травні цього року. 
 
- У Маріуполі та Краматорську все пройшло спокійно. А у Кропивницькому ми зіткнулися з проблемою. Нам заважили проводити аудит телевізійники та репортери, які постійно ставили питання про нібито протест студентів, - говорить Ігор Хрипаченко. - Зараз ми маємо результати аудиту, за яким було виявлено працівників, які разом із деякими фірмами-контрактерами недобросовісно виконували свою роботу. 
 
Перший проректор з науково-педагогічної роботи також зпевнив, що має документальне підтвердження, які будуть передані до правоохоронних органів.
 
Аліна Кулик
 
Комментарии
Author avatarВладимир Матвиенко23 нояб. 2018 г., 22:44:11

В нашому місті "відсторонили" за "фінансові порушення" 2-х працівників. А ще звільнили працівника у м. Краматорськ - у нього "ПОЛЕТІЛА" комп'ютерна база по студентах у м.Кропивницький. Ну ви ж розумієте: "залізо є залізо"...Тепер важко розібратись.

Author avatarАнатолий Войный24 нояб. 2018 г., 22:39:27

Відмінно сказано першим проректором ДМУ: " Нам ЗАВАЖАЛИ проводити аудит ТЕЛЕВІЗІЙНИКИ та РЕПОРТЕРИ, які постійно ставили питання про НІБИТО ПРОТЕСТ студентів,". Я так розумію свобода слова і "некомфортні" питання журналістів про "нібито протест"- це означає "заважати" у Ігоря Хрипаченко чи він побоюється правди? А студенти: без бібліотеки, без обладнання, без їдальні, без спортзалу, без практичних занять ЗАДОВОЛЕНІ? І де ж цифри, прізвища, факти про зловживання? Те, що наш голова ОДА Сергій Кузьменко дав доручення розібратись із скандалом у ДМУ правоохороним органам - це є, а у керівництва ДМУ тільки заяви про наміри. Тобто ні про що.

Оставить комментарий