Якщо ти мер Кропивницького, то можна їхати на червоне світло? (ВІДЕО)

12 нояб 2018 13:40 1290 5 Происшествия
 
10 листопада близько 14-ї години екіпаж патрульних поліцейських зупинив на вулиці Чміленка автомобіль Range Rover, який здійснив проїзд на заборонний сигнал світлофора на вулиці Вокзальній. Про це повідомляє речник Патрульної поліції Кропивницького.
 
Водій повідомив, що не мав можливості зупинити своє авто у місці, визначеному ПДР, не вдаючись до екстреного гальмування, та був змушений рухатись далі, забезпечивши при цьому безпеку дорожнього руху. Під час розгляду справи про порушення водієм ПДР інспектор прийняв рішення провести профілактичну бесіду про недопущення таких порушень у подальшому та обмежитись усним зауваженням.
 
За кермом автівки, що порушила правила ПДР, знаходився мер Кропивницького. Про це повідомила радниця міського голови Кропивницького Євгенія Шустер. 
 
Нагадаємо, що у мережі з'явилося відео, на якому авто мера Кропивницького Райковича порушує правила дорожнього руху. Автівка очільника обласного центру пролетіла на "червоний". За нею поїхала поліція. 
 
 
ФОТО з сайту  Depo.Кропивницький
 
Комментарии
Author avatarAs User12 нояб. 2018 г., 15:26:10

Вважаю, що меру дозволено, як дозволено використовувати тротуари і зелені газони, бо він платник найбільших податків у місті.

Author avatarKlaus Kurt12 нояб. 2018 г., 18:41:53

КОВБАСОВИЧ - це небожитель. Куди там простим смердам до нього мірятися - ВЛАДИКА - одним словом!!!

Author avatarAs User13 нояб. 2018 г., 13:16:20

Ой, не треба, не треба. Владика чи не владика. А я за нього спокійний - від нахабства він не помре.

Author avatarMaxim Gutsalyuk16 нояб. 2018 г., 18:51:08

Платник податків не мер, а ТДВ "Ятрань", до якого він за законом не повинен мати стосунку. До того ж за декларацією він не має власної автівки, навіть службові орендує. А звідки ж РейнджРовер узявся?

Author avatarAs User20 нояб. 2018 г., 19:23:00

Як звідки РейнРовер? Від залишків з податків нашкрябав для родички. Для таких "законы не писаны".

Оставить комментарий