Чого вимагають депутати Міської ради Кропивницького від Президента?

6 нояб 2018 15:14 579 0 Экономика
Чого вимагають депутати Міської ради Кропивницького від Президента?
 
6 листопада 2018 року у ході 13 сесії Міської ради міста Кропивницького  підтримали депутатський запит групи депутатів про звернення до Президента України щодо негайного скасування рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Текст звернення в сесійній залі зачитав голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов.
 
- Усі ми знаємо, що Уряд з 1-го листопада 2018 р. підвищів ціни на газ, це дуже боляче вдарило по кишеням українців. Різні фракції Міської ради Кропивницького вже звертались до Кабміну з цього приводу. На сьогоднішній день група депутатів підготувала проект рішення зі зверненням до Президента України, тому що саме він може призупинити дію цього рішення. Хочу акцентувати увагу на тому, що Уряд впевнений - населення витримає це підвищення, тому що отримує субсидії. Але це все маніпуляції і неправда, на сьогодні маємо заборгованості в бюджеті, наприклад, у медичній сфері є 1,5 мільярди заборгованості по зарплатні, у освіті теж не все гаразд, а це люди, які не отримають субсидії. 
 
Звернення міської ради Кропивницького до Президента України щодо негайного скасування рішення Кабінету міністрів про підвищення ціни на газ для населення.
 
За рішенням Уряду від 19 жовтня ціна на газ для населення складатиме 8 550 грн. за  тисячу кубометрів, що на 23 % вище старого тарифу. Традиційно уряд прокоментував такі дії вимогами МВФ для виділення чергового траншу. Наразі настає період виплати боргу української держави МВФ. Влада має віднайти фінансові інструменти і підняття тарифів - один з таких інструментів. Насправді МВФ вимагає лише збалансувати економіку, привести до стабільності показники бюджету та боргових зобов’язань.
 
Ми, депутати Міської ради Кропивницького, вважаємо рішення Уряду про підвищення ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на достойний рівень життя. Боргова політика Уряду є неефективною і такою, що шкодить економіці держави.
 
Вимагаємо від президента виконати свій конституційний обов’язок перед громадянами України і зупинити дію рішення Кабміну від 19 жовтня і вжити заходів щодо скасування вказаного рішення.
 
У результаті голосування звернення підтримали 23 депутати з 29-ти присутніх.
 
Олена Скочко
 
Нагадаємо: Кропивничани виступають проти підвищення цін на газ (ФОТО, ВІДЕО)
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий