Кіровоградщина: Де блукали дівчатка, які зникли два дні тому на Новоархангельщині?

12 окт 2018 18:01 1857 0 Общество
Кіровоградщина: Де блукали дівчатка, які зникли два дні тому на Новоархангельщині?
 
На Кіровоградщині поліцейські з допомогою громадськості розшукали двох неповнолітніх, які пішли з дому.
 
Повідомлення до Новоархангельського відділення поліції надійшло вчора, 10 жовтня, після 17-ї години. У ході самостійних пошуків родич однієї з дівчаток намагався самотужки наздогнати дітей, але вони встигли втекти.
На пошуки було піднято "по тривозі" весь особовий склад Новоархангельського відділення поліції та їхніх колег із Голованівського, Добровеличківського і Вільшанського районів області. До пошукової операції долучилися працівники управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, роти поліції особливого призначення поліції області, представники спілки АТО, мисливці району, а також небайдужі громадяни.
 
Для координації роботи поліції та громадськості на місці працювали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління поліції області Руслан Горяченко та заступник керівника обласного главку поліції Олексій Ніколаєв.
 
Пошуки дітей проводилися протягом усієї ночі і продовжилися наступного дня.
 
Так, близько 12-ї години на околиці села Копенкувате Новоархангельського району місцевий житель побачив дівчинку та повідомив про її місцезнаходження поліції.
Іншу 10-річну дитину поліцейські з допомогою небайдужих громадян розшукали вже за годину. Дівчинку виявили на околиці села.
Обох дітей повернуто живим  та неушкодженими. На щастя, жертвою злочину вони не стали, нині неповнолітні передані батькам. 
 
Управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області
 
Усіх цікавить питання: де ж блукали школярки цілу ніч? Як стало відомо з власних джерел, одна з дівчаток проживає у неблагонадійній сім’ї, вона вирішила втікти від батьків їм назло. А її подруга втекла "за компанію". Тож тепер обидві сім’ї державні органи поставили на облік у Службі у справах дітей.
 
ФОТО умовне
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий