"Дніпро - Кіровоград" переглядає тарифи на постачання води

10 окт 2018 12:34 255 0 Общество
"Дніпро - Кіровоград" переглядає тарифи на постачання води
 
Повідомлення щодо необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води,  водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік (на виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 р. №866) 2 жовтня 2018.
 
Відповідно до вимог постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 р. №302-303, підприємством  виконано розрахунки тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з  використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік.
 
Формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, а також на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) здійснено відповідно до річних планів діяльності на 2019 рік, економічно обґрунтованих планованих витрат, галузевих технологічних  нормативів використання питної води на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства, з урахуванням фактичних даних та основних особливостей технологічних  процесів виробництва, техніко-економічних розрахунків, розрахунків з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді.
 
Розрахунки тарифів на послуги здійснюються шляхом ділення суми планованих економічно обґрунтованих витрат, розрахованих відповідно до Порядку формування тарифів на  централізоване водопостачання та водовідведення або Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням 
 
внутрішньобудинкових систем) на планований обсяг виробництва питної води з урахуванням частини загальних втрат та витрат питної води після другого підйому або на  планований обсяг очищення стічних вод.
 
Перегляд тарифів на послуги зумовлений вимогами чинного законодавства, зростанням вартості реагентів, зокрема хлору на 187,2%, коагулянту на 32,7%, гіпохлориту натрія на 74,6%, електроенергії (13,9% по першому класу, 15,5 % по другому класу), ПММ на 20-30%, матеріалів, запчастин, послуг, підвищенням рівня мінімальної оплати праці на 34%.
 
Пропозиції та зауваження приймаються по 18 жовтня 2018 року включно на адресу: м. Кропивницький, вул. Соборна 19а.
Відкрите обговорення необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік відбудеться 19 жовтня 2018 року о 15.00 годині за адресою: м. Кропивницький, вул. Озерна Балка, буд. 3а.
 
Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 18 жовтня 2018 року в письмовому вигляді або на електронну адресу підприємства: zv@dnipro-kirovograd.com.ua
 
 
Нагадаємо: Кропивницькі піротехніки відбули на Чернігівщину для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий