У Кропивницькому з багатодітної родини втік семирічний хлопчик

9 окт 2018 19:02 740 0 Происшествия
У Кропивницькому з багатодітної родини втік семирічний хлопчик
 
Зниклого семирічного хлопчика відшукали кропивницькі патрульні. Про це у ФБ повідомляє Патрульна поліція Кропивницького.
 
Вчора близько 20-ї години інспектори отримали виклик про те, що на вулиці Декабристів пішла з дому та не повернулася 7-річна дитина. На місце події одразу прибув автопатруль.
 
Інспектори з'ясували, що за вказаною адресою проживає багатодітна родина. Поки батько був на роботі, матір залишила свого сина на двох його старших сестер, а сама пішла до дитячого садка за п'ятьма іншими дітьми. Коли ж матір повернулася додому, сина дома вже не було.
 
Інспектори встановили прикмети хлопчика, передали їх через радіоефір іншим патрулям та почали відпрацьовувати прилеглі території. Схожу за прикметами дитину з кошеням у руках помітили інспектори на вулиці Островського.
 
Виявилось, що хлопчику наодинці стало самотньо і він вирішив поїхати до бабусі. Але на автобусній зупинці він злякався і розгубився. Єдиною втіхою для нього стало бездомне кошеня, яке він знайшов поруч. Надалі щасливу, але налякану дитину інспектори повернули матері.
 
Для встановлення всіх обставин патрульні викликали на місце події слідчих.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий