Кіровоградщина: Депутата, який морив голодом дитину, взяли під арешт

9 окт 2018 13:02 258 0 Общество
Кіровоградщина: Депутата, який морив голодом дитину, взяли під арешт
 
Суд задовольнив клопотання прокуратури та взяв під варту депутата, який морив голодом сина. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.
 
Сьогодні, 9 жовтня, слідчий суддя Новоукраїнського районного суду задовольнив клопотання прокуратури щодо зміни горе-батьку, - депутату Новоукраїнської районної ради, запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою до кінця строку досудового розслідування.
 
Як ми вже повідомляли раніше, прокуратура клопотала у суді про зміну вказаній особі запобіжного заходу на суворіший, у зв’язку з систематичним та грубим порушенням ним умов перебування під цілодобовим домашнім арештом. Підозрюваний неодноразово, без дозволу слідчого, залишав житло, а також здійснював поїздки до обласного центру.
 
Ще раніше прокурор області Анатолій Коваленко повідомив про підозру депутату Новоукраїнської районної ради за ст.166 Кримінального кодексу України, тобто у злісному невиконанні батьківських обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки. Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний не піклувався про здоров’я та фізичний розвиток свого трирічного сина, якого було обмежено в харчуванні, штучно створено для нього незадовільні побутові умов та не вживались заходи щодо його лікування. Вказане спричинило тяжкі наслідки здоров’ю дитини. 
 
Крім того, в рамках слідства за вчинення аналогічного злочину повідомлено про підозру матері потерпілої дитини.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
 
Нагадаємо: Вбивцю, який зарубав двох людей сокирою, засудили до довічного ув’язнення
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий