Кропивницькі велосипедисти вдало виступили на розіграші Кубку України

• 9 жовт. 2018 12:31
  • 773
    • Новина Кропивницькі велосипедисти вдало виступили на розіграші Кубку України Ранкове місто. Кропивницький

Впродовж двох днів, 6 та 7 жовтня у Знам’янці проходив Кубок України та Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту. Про це повідомляє сайт міської ради Кропивницького.

У змаганнях взяли участь 129 учасників із 13 команд. Велосипедисти ДЮСШ № 1 із Кропивницького гідно представили обласний центр на змаганнях всеукраїнського рівня.

Так, у груповій гонці на Кубок України Катерина Сокур стала бронзовим призером. У групових Всеукраїнських змаганнях серед юніорів переможцем стала Катерина Воротіленко. Срібні нагороди вибороли Владислава Ладик, Анастасія Прочухан, Максим Колтунов. Бронзовим призером став Микита Чутунов.

У Всеукраїнських змаганнях в індивідуальній гонці срібні медалі здобули Катерина Сокур та Анастасія Прочухан, бронзові нагороди – Ян Цимбал, Максим Колтунов та Владислава Ладик.

Нагадаємо: Юні гімнастки кропивницької спортшколи привезли 22 нагороди з турніру «Олександріна — 2018»

У Кропивницькому стартував проект «Спортивне місто – здорова нація» (ВІДЕО)