Проект "Браття українці" у Кропивницькому: "Єднаймося, браття, в цю лиху годину..." (ФОТО, ВІДЕО)

21 сент 2018 14:10 688 0 Культура
 
Учора, 20 вересня, у Кіровоградській обласній філармонії пройшов концерт гурту "Шабля" і Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України.
 
Захід відбувся в рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту "Браття українці".
 
На виступ прийшли військові строкової служби - молоді зенітчики, а також рятувальники по формі, вихованці ліцею "Сокіл", працівники культури, депутати-націоналісти, а також любителі української культури і патріотичних пісень. 
 
Першим виступив лідер гурту "Шабля" Вова Гейзер, який запропонував вшанувати хвилиною мовчання Героїв, які полягли за незалежність України.
 
 
Крім гостей перед глядачами виступив і місцевий музикант і волонтер Володимир Бурко, батько полеглого бійця Євгена Бурка - спецпризначенця, який загинув у 2014 р. у Донецькій області.    Невтішний батько виконав пісню про біль і переживання матері, яка втратила сина на війні.
 
 
Також кропивничан порадував виступом і ансамбль народної музики "Святовит", який  запалювали глядацький зал народними мелодіями і "Буковинськими візерунками", майстерно граючі на цимбалах, скрипках і сопілці.
 
Глядачі із задоволенням підспівували артистам. Наприкінці концерту під час виконання пісні "Браття українці" увесь глядацький зал встав і повторював слова пісні, яка стала  Славнем АТО.
 
Олена Скочко
 
 
 
 
Нагадаємо: У Кропивницькому збираються випустити інтерактивну книгу для військових
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий