У сусідній з Кіровоградською області біля лікарні у коробці знайшли понівечене немовля (ФОТО)

21 сент 2018 10:10 21381 0 Общество
У сусідній з Кіровоградською області біля лікарні у коробці знайшли понівечене немовля (ФОТО)
 
На території акушерського відділення Первомайської центральної міської лікарні, на Миколаївщині, невідома особа в картонній коробці залишила новонародженого хлопчика. 
 
 
Скільки на світі світла, стільки й тіні, скільки добра та людяності, стільки ж не людства та жорстокості. Надзвичайно прикро, коли пітьма людської жорстокості та невігластва торкається беззахисних крихіток, маленьких янголят. Прикро, коли в часи суцільного прогресу, показної набожності, суспільство нового тисячоліття здатне на вчинки, що є рідкістю навіть в тваринному світі, та не має спроможності протистояти агресії, часто виступаючи лише спостерігачами. 
 
Близько 22.00 год. 14.09.2018 р. на території акушерського відділення Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні невідома особа в картонній коробці  залишила новонародженого хлопчика. Впевнені, що радості медичного персоналу, в руки якого, немов найцінніший подарунок напередодні дня рідного міста, потрапила дитина, не було меж, однак майже миттєво вона перетворилася на суцільний відчай та глибокий сум. 
 
При ретельному огляді на малесенькому тільці малечі було виявлено численні садни, синці, подряпини, згодом встановлено діагноз закрита черепно-мозкова травма, внаслідок чого малюк потребував невідкладної медичної допомоги. Завдяки високому професіоналізму медичних працівників, дитина була оперативно доставлена в реанімаційно-анестезіологічне відділення місцевої лікарні, де малюкові була надана необхідна допомога. Наступного дня 15.09.2018 р. маленький Богданчик, саме таке ім’я отримала дитина при хрещенні, вирушив до Миколаївської обласної дитячої лікарні, де на даний момент продовжується його лікування.
 
На даний момент проведена державна реєстрація народження дитини, відкрите кримінальне провадження відповідно до ч. 2 ст. 135 КК України.
 
Молимося разом за здоров’я, та якнайшвидше одужання чудового хлопчика, маленького бійця, що не здався на поталу жорстокості найрідніших! 
 
 
 
Шановна громадо!
Закликаємо всіх дати справжній бій темряві, не допускаючи повторення подібних жахіть! Звертаємося до всіх, хто здатен нас почути! Не проходьте осторонь найменших зловживань батьків, вчасно повідомте нас про протиправні дій, аби запобігти трагедії, що розростається на фоні державної політики підтримки сім’ї! Тримаймо разом прапор боротьби за права дітей! Нам потрібен кожен з Вас, небайдужих та свідомих співгромадян! З метою встановлення особи, що скоїла злочин, просимо свідків подій звертатися до управління у справах дітей! Анонімність гарантована.
Сподіваємось на Вас! 
 
Управління у справах дітей Первомайської міської ради
м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, буд. 3
«телефон довіри» (05161) 42557, 42596
Автор: головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей Первомайської міської ради Костенко В.В.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий