У Кропивницькому у тестовому режимі працюють 18 відеокамер

18 сент 2018 17:00 493 2 Общество
У Кропивницькому у тестовому режимі працюють 18 відеокамер
 
Програма «Безпечне місто» у Кропивницькому спрямована на забезпечення безпеки життя і здоров’я кожного громадянина. Про це пише сайт Міської ради Кропивницького.
 
Сьогодні, 18 вересня, у міські раді Кропивницького відбулася прес-конференція начальника відділу з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними та органами контролю Олександра Шишка.
 
Олександр Шишко проінформував представників засобів масової інформації про хід реалізації “Міської програми профілактики та протидії злочинності “Безпечне місто” на 2017-2020 роки”.
 
- Програма спрямована на запровадження у Кропивницькому системи відеоспостереження та відеоконтролю з метою підвищення рівня безпеки громадян міста, - відзначив Олександр Шишко. – Безпека життя і здоров’я кожного громадянина стоїть в основі розробки і впровадження у життя проекту «Безпечне місто».
 
На заходи з реалізації Програми у міському бюджеті передбачені кошти в сумі 6 мільйонів гривень. За них у місті планується встановити 75 відеокамер.
 
- Сьогодні у тестовому режимі працюють 18 відеокамер різного типу: оглядові, з ідентифікацією обличчя людини та камери з розпізнаванням номерного знаку автомобіля, що рухається на швидкості 160 км/год. – підкреслив посадовець. - Місця для встановлення камер були запропоновані правоохоронними органами у відповідності зі статистикою щодо найбільш криміногенних районів міста.
 
Олександр Шишко також звернув увагу, що створена система відеоспостереження є власністю міської ради Кропивницького і в подальшому її не планують передавати на баланс інших структур. У цьому разі міська рада матиме змогу виділяти кошти на обслуговування камер, їхню модернізацію.
 
За інформацією начальника відділу, система безпеки буде відкритою для участі в ній всіх зацікавлених організацій. До неї матимуть змогу під'єднатися власники відеокамер державних та приватних закладів з метою профілактики та вчасного реагування на правопорушення, забезпечення законності та правопорядку на території міста Кропивницького.
 
Доступ до всієї бази інформації, яка зберігатиметься на спеціальних захищених серверах, матимуть учасники системи: міська рада міста Кропивницького, Головне управління Нацполіції та Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.
 
- За місяць ми повністю здамо в експлуатацію систему відеоспостереження. Пересічні громадяни також матимуть можливість спостерігати за зображенням певних відеокамер в режимі «он-лайн», - повідомив Олександр Шишко. – Крім того, за дорученням міського голови Андрія Райковича система буде розширена за рахунок приєднання до неї інформації з відеокамер, встановлених у комунальному громадському транспорті. Можливо, для цього доведеться встановити за кошти програми сучасніші прилади відеонагляду в автобусах та тролейбусах обласного центру.
 
Комментарии
Author avatarnaname “Злой Укр” man20 сент. 2018 г., 7:35:38

адреса и ссылки на лайв стрим вебок шо нельзя было написать?

Землянская20 сент. 2018 г., 11:29:11

Це та інформація, яку надає міська рада

Оставить комментарий