ЄС продовжує санкції за дії проти територіальної цілісності України

14 сент 2018 13:14 334 0 Политика
ЄС продовжує санкції за дії проти територіальної цілісності України
 
ЄС продовжує санкції за дії проти територіальної цілісності України до 15 березня 2019 року
 
Рада ЄС продовжила чинність обмежувальних заходів, накладених за дії, які підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, або їм загрожують. Дію санкцій продовжено на наступні шість місяців, до 15 березня 2019 року. Вони передбачають замороження активів та обмеження в'їзду. Ці обмежувальні заходи сьогодні застосовуються до 155 осіб та 44 організацій.
 
Оцінка нинішньої ситуації не дозволяє змінити режим санкцій. Інформацію про цих осіб та ці організації, а також обґрунтування причин, з яких їх було включено до списку санкцій, було відповідним чином оновлено.
 
Рада ЄС ухвалила правові акти, які закріплюють продовження санкцій, у формі письмової процедури. З ними можна буде ознайомитися в публікації Офіційного вісника ЄС від 14 вересня 2018 року.
 
Інші заходи ЄС, ухвалені у відповідь на кризу в Україні, також включають в себе:
* економічні санкції проти окремих галузей російської економіки, які чинні до 31 січня 2019 року;
* обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя, що обмежуються територією Криму та Севастополя, і зараз чинні до 23 червня 2019 року.
 
 
Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їх народами, та з народами з-поза їхніх меж.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий