Школяр із Кропивницького передав 3-ому полку модель Донецького аеропорту, зроблену з Лего (ФОТО, ВІДЕО)

5 сент 2018 09:41 1223 0 Общество
 
 
10-річний школяр із Кропивницького, Вова Колісниченко, подарував «музею кіборгів» 3-го полку спеціального призначення зроблену з Лего модель конструкції Донецького аеропорту, яку хлопчина збудував власним руками після перегляду фільму «Кіборги».
 
- Ми всією сім’єю дивилися фільм, а після його закінчення Вова мовчки піднявся та пішов до своєї кімнати. Через дві години конструкція вже була готова. Спочатку ми просто виставили її у соцмережі, де вона набула значної популярності, а потім друг сім’ї запропонував передати цю модель нашим спецназівцям, - розповідає батьки хлопчика.
 
 
У свою чергу Вова Колісниченко також не залишився без подарунка. Бійці 3-го полку подарували хлопчині два томи коміксів про ті події, які відбували у Донецькому аеропорту.
 
 
Окрім цього для юного кропивничанина та усі присутніх спецназівці провели екскурсію «музеєм кіборгів» 3-го полку спеціального призначення м. Кропивницького.
Відвідувачам представили чотири зали, де перша з них - зала мирного часу. Друга зала – це початок війни на сході країни. Третя присвячена захисту Донецького аеропорту, а в четвертій присутні вшанували загиблих кропивницьких спецпризначенців.
 
Аліна Кулик
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий