Вихованець кропивницької спортшколи став володарем Кубку України з самбо

• 31 серп. 2018 10:46
  • 1095
    • Новина Вихованець кропивницької спортшколи став володарем Кубку України з самбо Ранкове місто. Кропивницький

Упродовж трьох днів, із 27 по 29 серпня, у Житомирі тривав розіграш молодіжного Кубку України з боротьби самбо серед юніорів та юнаків старшого віку. Про це повідомляє сайт Міської ради Кропивницького.

У змаганнях взяли участь близько 250 атлетів із 18 регіонів нашої держави. Учень комплексної ДЮСШ № 3 Міської ради міста Кропивницького Максим Білінський завоював золоту медаль у ваговій категорії до 75 кг, а його одноклубник Нікіта Твердоступ посів сьоме місце у своїй ваговій категорії.

Тренує кропивницьких самбістів Володимир Долгіх.

Нагадаємо: Кропивницькі паралімпійці отримають від влади винагороду за виступ на чемпіонаті Європи