На «Прямому» каналі розпочинається новий сезон - сезон ток-шоу

17 авг 2018 17:15 627 0 Новости компаний

14 нових ток-шоу про кримінал і щоденну безпеку, права споживачів, взаємини між молоддю і старшим поколінням з'являться на українському телебаченні цієї осені.

«У глядачів є інтерес до цього жанру», – розповів Олексій Семенов, генеральний продюсер телеканалу «Прямий». "Телеканал працює над двома напрямками. Це суспільно-політичне мовлення, яке йтиме з понеділка до п'ятниці у доволі щільному обсязі. І більш розважальне, соціальне – у вихідні», – сказав керівник телеканалу «Прямий».

У будні протягом дня  виходитимуть три ток-шоу. Це  програма «Полудень» з Юлією Литвиненко,  увечері – програма «Ситуація» з Тарасом Березовцем і Мариною Леончук, а також «Прямий ефір» зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.

У п'ятницю виходитиме велике ток-шоу з Матвієм Ганапольським – «Ехо України». Відомий журналіст продовжить робити щоденний формат програми й  спілкуватиметься з глядачами в ефірі, як і раніше.

Запускається соціальний проект про взаємини двох поколінь. Це ток-шоу «18 мінус», яке вестимуть Матвій Ганапольський і його дочка Катя Шенгелія. Також буде ток-шоу для дорослих людей, яке матиме назву «18 плюс». Його вестимуть Сергій Лойко і Алла Тулинська.

На «Прямому» протягом тижня  виходитиме програма й велике підсумкове ток-шоу «Споживач» з Максимом Несміяновим. Міжнародна політика у світі та в Україні обговорюватиметься в ток-шоу «The week» з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим. Кримінальна тематика, яка щодня висвітлюється в програмі «Кримінал», у вихідні обговорюватиметься у форматі ток-шоу, яке вестимуть Катерина Трушик та Слава Варда. Також з'явиться ток-шоу «Слова і музика» з ведучими Дмитром Клімашенком та Іриною Ратушною. До них у студію приходитимуть популярні виконавці й групи, програмні директори різних радіостанцій.

«Усього у нас 14 нових проектів. Старт сезону залежить від того, коли приїде все необхідне обладнання і коли ми побудуємо студію і проведемо всі тракти. Думаю, що це буде середина вересня», – сказав генеральний продюсер «Прямого» Олексій Семенов.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий