У Кропивницькому попрощалися з загиблим воїном Михайлом Яровим (ФОТО)

16 авг 2018 12:31 5003 0 АТО
У Кропивницькому попрощалися з загиблим воїном Михайлом Яровим (ФОТО)
 
Сьогодні, 16 серпня, у Кропивницькому попрощалися із військовослужбовцем Михайлом Михайловичем Яровим, який загинув у зоні проведення операції об’єднаних сил на території Донецької області. 
 
 
Десятки кропивничан, друзів та рідних загиблого прийшли попрощатисяся з героєм на Рівнянському кладовищі. 
Михайло Михайлович загинув 13 серпня, підірвавшись на ворожій міні під час переміщення по території від спостережного посту.
У Михайла Ярового залишилися дружина і маленька дитина.
 
Сьогодні у Кропивницькому оголошено День жалоби. 
 
Аліна Кулик
 
Михайло Михайлович Яровий народився 19 вересня 1977 року в Кіровограді. Закінчив загальноосвітню школу № 22 та вступив до вищого професійного училища №4, де здобув спеціальність слюсаря-ремонтника ІІІ розряду. Пройшов строкову, військову службу в Збройних Силах. Свою трудову діяльність  Михайло Яровий розпочав на заводі «Червона зірка», на якому  пропрацював довгий час слюсарем-ремонтником.  Із  2009 по 2016 рік  працював вантажником на підприємстві «Креатив» та на інших посадах у приватних підприємствах міста.
 
Із липня 2018 року Михайло Яровий був зарахований до лав Збройних Сил України на службу за контрактом.
 
13 серпня 2018 року під час виконання бойового завдання в районі проведення Операції Об’єднаних Сил, у населеному пункті Мар’янка Донецької області солдат Яровий Михайло Михайлович загинув, отримавши смертельні поранення від підриву на ворожій міні.  Він до кінця з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок.
 
 
 
 
Нагадаємо: Конкурсна комісія, яка мала б визначити проект-переможця пам'ятника Героям Майдану, проігнорувала засідання
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

vip клиент