У Кропивницькому розгорнулася виставка відомого художника Кир'янова (ФОТО, ВІДЕО)

15 авг 2018 16:00 404 0 Культура
 
15 серпня 2017 року пішов із життя видатний художник Кіровоградщини Володимир Кир'янов. 
 
Сьогодні, у річницю його смерті, у Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнулася виставка "Мистецькі фантазії" з роботами Володимира Кир'янова. 
 
 
На урочисте відкриття виставки прийшли друзі, рідні та поціновувачі робіт художника. Присутні вшанували пам'ять митця хвилиною мовчання, а мистецтвознавці, художники та рідні ділилися спогадами про пана Володимира.
 
- Володимир Кир'янов геніальний український художник, неоціненний ні критиками, ні громадськістю, а лише своїми друзями та рідними. Як це завжди буває, його роботи по-сравжньому зможуть оцінити лише з плином часу, - говорить заслужений художник України Андрій Надєждєн.
 
Володимир Кир'янов не лише писав прекрасні картини, а й займався літературною творчістю та писав музику на свої вірші. Дружина художника продекламувала декілька його віршів, а син заспівав пісню, музику до якої написав сам пан Володимир. 
 
 
Наразі прихильники творчості Кир'янова планують видати альбом із роботами художника. 
Сама ж виставка буде відкрита для відвідувачів до того часу, поки на навчання не вийдуть учні та студенти міста, щоб більша кількість громадян могли побачити роботи митця.
 
Аліна Кулик
 
 
 
Нагадаємо: Студія творчості "Муза" та галерея VashArt запрошують на відкриття виставки
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий