На Кіровоградщині понад триста екс-міліціонерів чекають на виплату перерахованих пенсій

14 авг 2018 14:16 1673 0 Общество
На Кіровоградщині понад триста екс-міліціонерів чекають на виплату перерахованих пенсій
 
Головне управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області ігнорує судові рішення й впродовж двох років не виплачує додаткових нарахувань до пенсій, передбачених законом, колишнім працівникам органів внутрішніх справ. У зв’язку з цим більше 4 тисяч екс-міліціонерів подали позови до суду для відновлення своїх порушених прав. 
 
У зв’язку з численними зверненнями й скаргами про це повідомив сьогодні, 14 серпня, керівник обласної юстиції Вадим Гуцул. 
 
«Суд позовні вимоги задовольнив і виніс рішення щодо примусового перерахування й виплати пенсійного забезпечення. У зв’язку з цим у виконавчій службі перебуває 309 відповідних виконавчих документів. Однак, не зважаючи на рішення суду, Головне управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області здійснило перерахунок пенсій за минулі роки, проте фактичні виплати провели лише за поточний рік, посилаючись на відсутність бюджетних асигнувань. Щоб виконати судове рішення, державні виконавці наклали на боржника штрафні санкції, частина яких згодом була оскаржена Головним управлінням Пенсійного фонду України у Кіровоградській області в Кіровоградському окружному адміністративному суді», – повідомив посадовець. 
 
Варто відзначити, що під час оскарження штрафних санкцій суд прийняв рішення про стягнення з виконавчої служби на користь боржника витрати на оплату судового збору в розмірі 96 910 гривень.
 
«Ціна відстоювання прав колишніх працівників органів внутрішніх справ коштувала обласному управлінню юстиції майже 100 тисяч гривень. Шкода, що суд цього разу проігнорував норми чинного законодавства й не став на бік потерпілих», – додав Вадим Гуцул.
 
Наразі виконавча служба продовжує боротися за права стягувачів і оскаржує рішення вищевказаного місцевого суду в Дніпропетровському апеляційному суді.  
 
Нагадаємо: Светловодский суд начал рассмотрение дела о коррупции мэра города Козярчука
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий