Кропивничан запрошують на «Чута Фест»

3 авг 2018 13:35 808 0 Культура
Кропивничан запрошують на «Чута Фест»
 
18 серпня у селі  Цибулеве, що на Кіровоградщині, у садибі "Гайдамацька Січ" організовується «Чута Фест» за участі українських гуртів.
 
Про це повідомляють у ФБ організатори.
 
"Ну що, зачекалися?!! Тоді саме час оголосити хедлайнера музичної сцени «Чута Фесту»! 
 
Цього року на фестиваль вперше завітає неймовірно потужний гурт «Рай Із Твоїх Снів» (скорочено Р. І.Т. С. або РІТС) — український фольк-павер-метал гурт зі Львова, створений 2013 року Віктором Добком (Вегардом). 
 
Музика гурту поєднує у собі потужність павер-металу та ліричність фолк-інструментів. Поряд з електричними гітарами, барабанами та іншими звичними для металу інструментами звучать сопілка та волинка. Саме через такий симбіоз творчість гурту характеризують як "найавтентичніший український фольк-павер-метал"!
 
 
РІТС є учасниками таких фестивалів як Woodstock Ukraine, Power of Ukraine, Daily Metal Fest, Зашків, Мистецький фестиваль Трикутник. Вони відіграли більше півсотні концертів і виступали на одній сцені з відомими українськими та іноземними гуртами, серед яких Тінь Сонця, МЕРІ, Антитіла, Vivienne Mort, Без Обмежень, Merva, Morton і Conquest (перший український павер-метал гурт).
 
 
А ми вже готові оголосити нашого наступного учасника «Чута Фест»!
 
«ДельТора» — полтавський рок-гурт, заснований в 2002 році Євгеном Янкевичем. Цей гурт є учасником багатьох фестивалів, таких як «Червона Рута», «Зоряний вітер», «Мазепа-Фест»;
 
у 2006 році "ДельТора" відвідав Великобританію, де дав концерт разом із гуртом «Абрау Дюрсо» у Польському культурному центрі. Також у тому ж році, разом з гуртом «Сад», виступили засновниками всеукраїнського дійства «Проща до Тараса».
 
З 2005 року «ДельТора» є постійним учасником дійств пам'яті Героїв бою під Крутами, зокрема фестивалю «Монотипія Духу» (м. Кропивницький), «Фестини у Євгена», фестивалів "VIRA FEST", "Козацька столиця" та інших.. 
 
Творчість рок-ватаги "ДельТора" внесено на сторінки проекту "Як звучить Україна".
До зустрічі на «Чута Фесті»!
 
 
Для всіх охочих містян 18 серпня о 9 ранку від "Барви" (центральна площа Кропивницького) буде від'їжджати автобус прямо до садиби "Гайдамацька Січ", який після фестивалю привезе всіх назад.
 
Забронювати місце в автобусі та уточнити ціну можна за телефонами: 098 211 84 28, 099 212 46 65 - Ругаль Валентина Георгіївна.
 
Чекаємо всіх на  "Чута Фесті"!!  - повідомляють організатори.
 
Нагадаємо: На Кіровоградщині знайшли поселення часів Тріпільської культури (ВІДЕО)
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий