Андрій Райкович зізнався, що арка - міцний горішок

19 июля 2018 16:17 2086 1 Общество
Андрій Райкович зізнався, що арка - міцний горішок
 
Міський голова Андрій Райкович у мережі пояснює ситуацію, яка склалася з будівництвом арки на Колхозній, точніше - з затримкою її спорудження. 
 
"З приводу Арки. Останнім часом у мережі часто піднімають питання її будівництва. 
Відповім. Арка - надзвичайно непростий об’єкт в інженерному плані. До того ж пам’ятка архітектури державного значення. У правління капітального будівництва проходить загальнодержавний механізм погоджень. У нас на рахунку вже понад 20 поїздок в Київ, Одесу, Черкаси для погоджень, узгоджень, оформлень документів. Пройдено безліч експертиз, ми пройшли три стадії проектування. Повірте, це складний процес.
 
Я за своє життя побудував чимало, але не думав, що буде так непросто. В бюджеті передбачили 25 мільйонів гривень на організаційно-підготовчі роботи. В серпні маєм почати перший етап будівництва. Роботи багато, треба розвалити арку «Червоної зірки», розібрати заводську залізницю, зняти підстанцію, зробити підпорні стіни, щоб не дай Бог обрушилося все. І вже лише після цього всього зробити фундамент і поставити металеві тунельні труби. 
 
Хочу, щоб всі зрозуміли, ми взялися за складний для нашого міста проект. Ми не стоїмо", - йдеться у повідомленні.
 
Нагадаємо: Фельдшерсько-аптечний пункт з «нуля» будують у Соколівській територіальній громаді
 
Комментарии
Author avatarMaryna Shchedrova20 июля 2018 г., 9:00:54

Да,видно больше ста лет тому назад и управленцы были понапористей и инженеры поголовастей...Это арку выходит взялись декоммунизировать,ан нет-кишка оказалась тонка!????

Оставить комментарий