Кропивницький: Замість скверу - заправка? (ВІДЕО)

21 июня 2018 17:00 1586 0 Общество
 
Учора, 20 червня, у міській раді Кропивницького пройшло засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, на якій були присутні усі члени комісії. На розгляд комісії був винесений проект рішення стосовно земельної ділянки по вул. Академіка Корольова (біля Аеропорта). 
 
 
Заявник хоче змінити цільове призначення ділянки, щоб побудувати там чергову АЗС. Рішенням протокольного засідання запросили орендаря вказаної ділянки на засідання комісії і попрохали надати документи з інформацію про те, коли була надана ділянка у аренду, чи здійснювалась арендна плата за користуання нею, хто дав дозвіл на користування цією землею. Але заявник не з’явився на засіданні і ніякої інформації не надав.
 
 
Голова комісії Олександр Шамардін, не зважаючі на це, все ж виніс на голосування цей проект рішення. У результаті голосування проект рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки було підтримано більшістю голосів, що дуже обурило депутата Сергія Капітонова від ВО "Свобода".
 
"...земельну ділянку по вулиці Короленка, визначену як рекреаційна зона активного відпочинку, віднести до зони СТО, АЗС, автопарків, гаражів, автостоянок (транспортні інфраструктури)".
 
 
Свободівець зазначив, що це повне ігнорування роботи протокольної засідання, адже арендатор-заявник не прийшов на засідання "земельної" комісії і не дав ніяких пояснеь. А депутати, які підтримали даний проект рішення, чинять злочин проти громадян.
 
- Для таких народних обранців бізнесові інтереси важливіші за здоров’я жителів Кропивницького. Знищення зелених насаджень у місті, де дуже складна екологічна ситуація - неприпустимо! Завдяки таким депутатам невдовзі нашим  мешканцям нічим буде дихати. Незважаючи на обурення громадських активістів горе-депутати голосують за знищення дерев і скверів у Кропивницькому.
 
Депутат Міської ради Сергій Капітонов так прокоментував у ФБ це голосування:
 
"У мене дуже радісна новина для мешканців нашого міста!!! На багаточисельні прохання громади міста Кропивницький замість сквера біля аеропорту побудують заправку для автомобілів! Це рішення ухвалили сьогодні на "земельній" комісії. Хто ж попіклувався про містян? Це голова комісії Олександр Шамардін (Рідне місто), секретар комісії Вадим Дрига (Наш край), Анатолій Ларін (Опозиційний блок) та Юрій Деркаченко (Солідарність Петра Порошенко). Це рішення не підтримали Сергій Капітонов (ВО "Свобода), Юрий Гребенчук (ВО Батьківщина) та Віталій Бєлов (УКРОП). 
От впертий я, хочу позбавити громаду отримати в нашому місті дуже потрібної АЗС. Хочу, щоб на тому місті продовжували рости дерева, трава, квіти.
Якщо існують однодумці - допоможіть! Ця тема потребує розголосу! Потрібен тиск на депутатів та міського голову! Часу залишилось дуже мало..." - йдеться у повідомлені.
 
Фото з сайту Трибуна
 
Нагадаємо: Плюс черговий «ковбасний» МАФ, мінус 50 дерев (ФОТО, КОМІКСИ)
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий