Як на Кіровоградщині бійці АТО змагалися у стрільбі (ФОТО)

25 мая 2018 13:26 467 0 Спорт
Як на Кіровоградщині бійці АТО змагалися у стрільбі (ФОТО)
 
Десятеро бійців АТО на території стрілецького полігону поблизу  Новгородки змагалися за першість у стрільбі з автомату. До змагань долучилися учасники АТО з районів,  Кропивницького, а також Львівської та Івано-Франківської областей. 
 
Після першого туру змагань (збірка автомата та стрільба стоячи з дистанцї) були визначені п’ять кращих, які змагалися між собою. Друга вправа – зміна магазину на швидкість. Третя вправа – стрільба з елементами фізичної підготовки. Четверта вправа – стрільба в русі та фінальна вправа – стрільба по різним мішеням. 
 
 
Як зазначив керівник полігону Дмитро Борисенко, такі змагання проводять для воїнів, щоб вони згадали навички здобуті в зоні АТО та поспілкувалися з побратимами. 
 
- В нашому клубі ми вчимо стріляти та користуватися автоматом. Бійці тут можуть згадати бойові дні, поспілкувалися з іншими воїнами та обмінялися спогадами, - розповів Дмитро Борисенко.
 
За словами організатора змагань, наразі в Україні аналогів таким змаганням немає. Наразі стрілецькі змагання проводять рідко, але докладаються зусилля, щоб їх проводити частіше.
 
Світлана Барвінок
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий