Хто правий? Поліцейський повідомив про причини затримання чоловіка на Попова (ВІДЕО)

16 мая 2018 10:50 2607 2 Происшествия
Хто правий? Поліцейський повідомив про причини затримання чоловіка на Попова (ВІДЕО)

 

Вчора в мережі з’явилося відео, на якому у Кропивницькому по вулиці Попова полісмени затримують чоловіка. В дописі кропивничанин, викладач педуніверситету Олександр Ратушняк висловив сумнів щодо законності дій поліції, тому ми вирішили з’ясувати іншу сторону ситуації.

“Сьогодні я пережив де-жа-вю: став випадковим свідком привселюдного затримання якогось чувака на вулиці Попова. Не знаю, насільки він був небезпечним, але з ним поводилися, наче то якийсь місцевий Пабло Ескобар, якого ловили півроку й нарешті заарештували! А на вид звичайний собі обиватель. Отак і мене колись у січні 2014 за участь у Майдані привселюдно скрутили, носом в землю, на руки кайданки і в «бобік». Я намагався тоді зафіксувати момент затримання, та де там — роздушили фотоапарат. Цьому чоловікові зламали окуляри і, штурхаючи та погрожуючи, поперли до машини. Я чомусь гадав, що Нова поліція вже так не поводиться. Помилявся. Ті ж самі замашки, що були в «ментів»! І сумно від цього якось... ДЕ-ЖА-ВЮ”, - пише Олександр Ратушняк.
 
Вислухавши полісмена, який брав участь у затриманні, з’ясували, що чоловік від поліцейських намагався утекти.
 
“Їхали по вулиці Попова. На світлофорі біля ринку помітили, як чоловік, ігноруючи червоний,  проїжджає перехрестя. Його зупинили, і в нього не виявилось при собі документів на машину. Після слів, що у разі відсутності документів він має попрямувати з охоронцями порядку до відділку, чоловік почав тікати. Відповідно, після цього втікача було затримано. Як виявилось пізніше, чоловік досить адекватний, але в той момент чомусь повів себе некоректно”, - прокоментував патрульний поліції Андрій Бурянський.

Світлана Барвінок

Нагадаємо: В Україні розшукується банда злочинців зі зброєю

 
Комментарии
Author avatarДмитрий Ткаченко16 мая 2018 г., 11:09:56

И почему стало модно осуждать полицию за выполнение своей работы? Или лучше, чтобы полицейские подождали, когда кому-то дадут в морду или не дай Бог убьют, а потом "по новому" просто составят протокол?

Author avatarSebastian Pereiro16 мая 2018 г., 14:37:56

Это же Моня! )) Он же Швец Михаил Михайлович!

Оставить комментарий