У Кропивницькому відкрилася виставка 13-річного художника з Києва (ФОТО)

11 мая 2018 12:30 2549 0 Культура
У Кропивницькому відкрилася виставка 13-річного художника з Києва (ФОТО)
 
У рамках фестивалю дитячої творчості у галереї "Єлисаветград" відкрилась виставка робіт 13-річного киянина Ярослава Заруцького.
 
Оглянути роботи колеги завітали вихованці дитячої художньої школи, а також усі охочі. На виставці представлено понад 20 картин юного художника. До Кропивницького хлопчик прибув у супроводі сестри та батьків. За словами сестри художника, попри м'язову недостатність, Ярослав веде активний спосіб життя.
 
- Ми з Ярославом побували в різних куточках світу: Англії, Польщі. На цій виставці є картини із зображенням лондонського Тауерського мосту, польських соборів. Йому подобається малювати архітектуру, - розповіла сестра Ярослава Вікторія Заруцька. 
 
 
У роботі Ярослав найчастіше використовує олійні фарби. Окрім архітектури, хлопець любить зображати природу. Особливе місце у його доробку посідає портрет сестри. 
 
 
- Малювати я почав у сім років. Спершу вчився сам, а зараз займаюся з педагогом. Вона підказує мені, як виробити власний стиль. Мені подобається змішувати кольори. Малювання для мене - це спосіб виразити те, що я відчуваю, - прокоментував Ярослав Заруцький. 
 
Під час відкриття виставки власник галереї Єлисаветград Микола Цуканов привітав Ярослава з першою персональною виставкою та вручив йому диплом учасника фестивалю дитячої творчості. 
 
 
- Я дізнався про Ярослава від своєї знайомої. Написав йому в соцмережі та попрохав надіслати свої роботи. Я очікував побачити звичайні дитячі малюнки, але це були глибокі дорослі картини. Я вирішив організувати художнику персональну виставку та запросив його до Кропивницького. Його роботи цікаві тим, що на них зображені неповторні яскраві емоції, - поділився Микола Цуканов. 
 
Переглянути виставку Ярослава Заруцького можна у галереї "Єлисаветград" протягом місяця.
 
Наталка Нічишина
 
 
Нагадаємо: Кропивничан запрошують на фестиваль "Полтавська галушка"
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий