Як святкували День Перемоги в Благовіщенському храмі

10 мая 2018 16:05 439 0 Общество
Як святкували День Перемоги в Благовіщенському храмі
 
З нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні священники і громада Соборного Благовіщенського храму відзначили 9 травня молитвою і святковими заходами. Про це повідомляє сайт Соборний храм Благовіщення.
 
Зранку був звершений подячний молебень Господу Богу, а після відбулася панахида, за котрою пом’янули всіх наших воїнів, всіх загиблих, закатованих в роки війни. По закінченню богослужінь у храмі всіх присутніх на молитві запросили до недільної школи святої праведної Єлисавети, де в теплій і дружній атмосфері відбулася святкова трапеза. Звучали розповіді ветеранів і дітей війни про тяжкі роки військового часу, лунали відомі фронтові пісні. На завершення священнослужителі вручили подарунки зі словами подяки всім, хто наближав перемогу для нашої країни, для всіх нас.
 
 
 Також завітали до обласного кардіологічного диспансеру, де відвідали пацієнтку Лідію Василівну, яка пережила окупацію в роки Другої світової війни. Її також від громади Благовіщенського храму привітали, вручивши подарунок до свята, і вислухали її спогади дитинства про окупацію німцями її села, та про визволення нашими воїнами від нацистських загарбників її рідної землі.
 
 
 
Нагадаємо: У Кропивницькому пройде Свято хорової музики на підтримку миру
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

vip клиент