Кропивничани здобули призові місця на Кубку України

• 8 трав. 2018 17:36
  • 814
    • Новина Кропивничани здобули призові місця на Кубку України Ранкове місто. Кропивницький

З 2 по 5 травня у місті Кам’янському пройшов Кубок України з плавання серед спортсменів з інвалідністю.

У змаганнях взяли участь 22 команди, а це 200 учасників. Вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 міської ради» здобули призові місця:

Ольга Свідерська посіла 1 місце у вільному стилі на 50-метровій дистанції; 1 місце у вільному стилі на 100-метровій дистанції; 1 місце на 50-метровій дистанції на спині; 1 місце на 150-метровій дистанції (комплекс) та 2 місце на 50-метровій дистанції у стилі брас.
    Деревінський Андрій посів 1 місце на 50-метровій дистанції у вільному стилі; 1 місце на 100-метровій дистанції у вільному стилі; 1 місце на 200-метровій дистанції у вільному стилі та 2 місце на 150-метровій дистанції (комплекс). Про це повідомляє сайт Міської ради міста Кропивницького.

Нагадаємо: кропивницькі баскетболісти здобули перемогу.