Обдаровані учні Кіровоградщини отримають премії

8 мая 2018 17:00 1598 0 Общество
Обдаровані учні Кіровоградщини отримають премії
 
Під керівництвом голови обласної ради Олександра Чорноіваненка відбулася комісія з питань призначення обласних премій обдарованим учням, педагогічним та науково-педагогічним працівникам, про це йдеться на сайті Кіровоградської обласної ради.
 
У ході засідання комісія вирішила призначити 74 премії 71 учню-переможцю 3-го обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 44 учня з Кіровоградщини, які є членами Малої академії наук, отримають премії за перемогу у захисті науково-дослідницьких робіт.
 
Комісія також підтримала призначення 44 обласні премії педагогам, які підготували призерів Всеукраїнського етапу олімпіад та конкурсу-захисту Малої академії наук.
 
За рішенням комісії, 7 керівників загальноосвітніх навчальних закладів, учні яких здобули найбільшу кількість перемог на вищевказаних конкурсах, також будуть відзначені преміями.
 
Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко зазначив, що мотивація є важливою ланкою у вихованні дитини, а тому відзначення обласними преміями учнів стимулюватиме їх на подальші перемоги
 
Нагадаємо:Почему на Кировоградщине воспитанники художественной школы могут бросить занятия?
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий