ПриватБанк визнали «Галузевим проривом року» у сфері GR

5 апр 2018 10:40 684 0 Новости компаний
ПриватБанк визнали «Галузевим проривом року» у сфері GR
 
29 березня в готелі Fairmont пройшла церемонія нагородження фіналістів та переможців Премії «Кращий GR-фахівець року». Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кропивницькому.
 
Одним із переможців став ПриватБанк, отримавши відзнаку в номінації «Галузевий прорив року».
 
Українська Асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів організувала премію, аби відзначити фахівців і компанії, що розвивають у державі галузь Government Relations. Мета заходу – не лише нагородження найкращих представників сфери, але й налагодження партнерства між бізнес-об’єднаннями, громадськими організаціями та владними структурами, їхній вплив на формування державної політики.
 
До когорти найкращих увійшов і ПриватБанк. GR-директор ПриватБанку Юрій Гусєв отримав перемогу в номінації «Галузевий прорив року».
 
«ПриватБанк удостоївся такої нагороди за активну позицію та ініціювання програми державної підтримки агропромислового комплексу через державні банки. Фінансова установа видала найбільше – понад половину загальної суми – компенсацій аграріям за закуплену вітчизняну техніку в 2017 році», – розповів Юрій Гусєв.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий