У Кропивницькому патрульні ознайомлюють молодь зі своєю роботою

30 марта 2018 10:10 868 0 Общество
У Кропивницькому патрульні ознайомлюють молодь зі своєю роботою
 
Кожна зустріч з поліцейськими вселяє в дітей відчуття захищеності.
 
Учора, 29 березня, інструктори з особистої безпеки управління патрульної поліції в Кіровоградській області провели для студентів Української академії лідерства знайомство з цікавинками у роботі патрульних. Про це повідомляє на ФБ патрульна поліція Кропиницького.
 
30 підлітків віком від 16 до 18 років, навчаючись у київському осередку Академії, подорожують країною та світом у пошуку свого призначення. Їхня мета – усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.
 
 
Діти побачили, які навики необхідні поліцейським під час погоні за правопорушником. У сценарії за участі офіцерів поліції їм продемонстрували, як зупиняють автомобіль і вилучають звідти злочинця, який не бажає самостійно виходити. Зустріч продовжилась безліччю питань від дітей про взаємодію громадян та поліцейських. «Кожна така зустріч з патрульними вселяє нам відчуття захищеності», – коментують юні учасники майстер-класу.
 
 
Напередодні весняних канікул шкільні офіцери поліції ведуть напружену підготовку школярів до їхнього довгоочікуваного тижневого відпочинку. З дітьми проводять заняття з безпечної поведінки під час канікул, а саме бесіди щодо правильного поводження на дорозі, спілкування з незнайомцями тощо.
 
У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей патрульні провели тренінг на тему «Самопізнання». Під час інтерактивних завдань дітям створили умови для аналізу своїх слабких і сильних рис характеру, розвитку особистісних якостей.
 
 
Нагадаємо: Як правильно поводитися на залізниці?
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий