Секрети економії оплат комунальних платежів

28 марта 2018 13:12 378 0 Новости компаний
Секрети економії оплат комунальних платежів
 
Комунальні платежі нині становлять другу за значенням частку витрат українців, після витрат на харчування. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кропивницькому.
 
 Звичайно, статистика змінити стан справ не дуже допоможе, і кожен самостійно рахує свої доходи та витрати. Але, як зменшити суму витрат на оплату послуг комунальних підприємств, радять у ПриватБанку.
 
Державний ПриватБанк залишається єдиним системним українським банком, у якого тарифи на проведення комунальних платежів та інші послуги фізичним особам доступні всім категоріям населення та істотно нижчі від середнього показника на ринку.
 
Перш за все, в рамках соціальної програми, ПриватБанк зберігає нульові комісії для пенсіонерів, незалежно від того, який канал оплати вони оберають: в касах відділень, в терміналах самообслуговування, в банкоматах або через власний кабінет в Приват24.
 
Для власників карток ПриватБанку комісія у касах відділень складає від 3 до 7 грн. за кожен платіж. Здійснюючи комунальні платежі у ТСО чи банкоматах, клієнти банку оплачують 2 грн комісії за спожитий газ та вивіз сміття ТОВ «Екостайл», 3 грн - за послуги КП «Теплоенергетик» і ЖЕО та 0,5% від суми платежу - за оплату електроенергії, усі ж інші платежі - безкоштовно. Наразі найвигіднішим каналом оплати залишається Приват24. Тут комісія у розмірі 1 грн. сплачується лише за використання газу і послуги ТОВ «Екостайл» та 0,5% від суми платежу - за оплату електроенергії. Усі інші платежі, навіть за послуги інтернет-провайдерів, здійснюються безкоштовно.
 
«Ще однією суттєвою перевагою клієнтів ПриватБанку є можливість оплачувати комунальні платежі за рахунок кредитних коштів без комісії банку за обготівковування, - розповідає Артем Чайка, керівник напрямку платежів та переказів ПриватБанку. - Крім того, тепер наші клієнти можуть не боятись залишитись без комунальних послуг у разі непередбачуваних ситуації, коли немає можливості вчасно здійснити оплату. Програма «Страхування комунальних платежів» https://privatbank.ua/news/2018/3/26/privatbank-bude-strahuvati-ukrajinciv-vid-komunalnih-borgiv> дозволяє гарантувати погашення комунальних боргів у разі втрати постійного місця роботи або працездатності».
 
У Кіровоградській області працює 58 відділень ПриватБанку. У регіональній мережі обслуговування пластикових карт ПриватБанку працює 180 банкоматів і 270 терміналів самообслуговування.
 
З почату року жителі області здійснили у ПриватБанку майже 1,5 млн. комунальних платежів на загальну суму у 1 млрд грн.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий