Зустрічайте у Кропивницькому гурт "Лінія Маннергейма"

23 марта 2018 14:15 1372 0 Культура
Зустрічайте у Кропивницькому гурт "Лінія Маннергейма"
 
31 березня у АРТ-кафе "Берлога" пройде виступ гурту  "Лінія Маннергейма".
 
Кажуть, що Жадан "зсобачився", але то неправда! Є в нього й інші проекти не тільки з "Собаками в космосі". 
"Лінія Маннергейма" -- один з них! Він утворився з віршів Жадана під музику Олега Каданова і Жені Турчинова. Йому не більше року, і в ньому менше року, ніж в "собачих" піснях! Але хлопці вже обкатали його містами України і нарешті їдуть до нас в рамках чергового промо-міні туру на підтримку свого першого альбому!
 
Лінія Маннергейма -- це метафора захисту від окупанта! У кожного вона має бути внутрішньо присутня, лише тоді ми вистоїмо, як свого часу вистояла Фінляндія, яка не стала частиною СРСР, здобувши незалежність, хоч до того була колонією Російської імперії! 
Філософсько-патріотичні (але без пафосу) тексти Жадана + цікава музика = є що послухати, про що поспілкуватися, і над чим задуматися!
Приходьте в "Берлогу" 31 березня 2018 року!
 
Докладніше про подію читайте тут
 
 
Довідка
Лі́нія Маннерге́йма — смуга фортифікаційних споруд, яку побудувала Фінляндія на Карельському перешийку у 20–30 роки XX століття на випадок війни із Радянським Союзом. Названа за ім'ям головнокомандувача фінськими військами у радянсько-фінській війні (1939—1940) Карла Ґустава Маннергейма. Будівництво перших укріплень розпочалося 1924 року за участі французьких та бельгійських інженерів.
 
На лінії Маннергейма відбувалися найзапекліші бої Зимової війни; спираючись на лінію Маннергейма фінські війська два місяці стримували наступ Червоної армії.
 
 
Нагадаємо: У Кропивницькому відбудеться концерт групи "Внутри Zвука"
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий