На Кіровоградщині отруїлося восьмеро дітей

20 марта 2018 12:35 1027 0 Медицина
На Кіровоградщині отруїлося восьмеро дітей
 
Вісім вихованців Бобринецького ДНЗ "Сонечко" з симптомами гострої кишкової інфекції госпіталізовані до лікарні.
 
Про це повідомляється на сайті Головне управління держпродспоживслужби Кіровоградської області
 
Серед хворих – двоє дітей з ясельної групи та шестеро з молодшої. До інфекційного відділення центральної районної лікарні вони були госпіталізовані протягом 15 – 18 березня.
 
Попередній діагноз – гострий гастроентерит, клінічні прояви захворювання в деяких дітей схожі на ознаки ротавірусної інфекції. Стан дітей середнього ступеня тяжкості.
 
Для встановлення причин і умов виникнення випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію 19.03.2018 фахівцями Бобринецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (санітарного та ветеринарного напрямків) проведено санітарно-епідеміологічне обстеження дошкільного навчального закладу та позаплановий захід у формі перевірки харчоблоку з використанням засобів відеофіксації. Проведено обстеження контактних осіб (персоналу ДНЗ, дітей, контактних), відбір та дослідження змивів, питної води, добових проб готових страв. Відібрані зразки доставлені для дослідження в Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України, аналізи в роботі.
 
З 19.03.2018 в дитсадку призупинено навчально-виховний процес до завершення проведення необхідних протиепідемічних, профілактичних заходів. Протиепідемічні та профілактичні заходи з локалізації та ліквідації спалаху продовжуються.
 
Заплановано проведення засідання Бобринецької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 
Ситуaція пеpебувaє нa кoнтpoлі Гoлoвнoгo упpaвління Деpжпpoдспoживслужби в Кіpoвoгpaдській oблaсті.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий