У Світловодську жінки дізнавались про можливе працевлаштування

13 марта 2018 16:30 835 0 Общество
У Світловодську жінки дізнавались про можливе працевлаштування
 
Місце та роль жінки в суспільстві – одне з одвічних питань. Історично склалося, що жінки мають значно менше можливостей, ніж чоловіки, для вияву своїх здібностей. Причиною цього є ставлення соціуму до жінок.  Проте у сучасному світі жінка може реалізуватись як особистість не лише у материнстві та сімейному житті, а й мати стрімкий професійний ріст у різних сферах діяльності. 
 
Нещодавно у Світловодському міськрайонному центрі зайнятості пройшла зустріч з представниками центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді міської ради і Світловодської райдержадміністрації на тему: «Нові можливості для жінок - нові перспективи зайнятості». 
 
Учасниці заходу дізнались про доступні форми сімейного виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах: опіку, піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Організатори зустрічі зазначили, що дані форми покликані створити сімейну атмосферу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також є додатковим джерелом доходу сімей у яких виховуються такі діти.
 
Також жінок ознайомили із новою формою виховання дітей – організацією патронатної сім’ї. Патронатна сім’я – це тимчасова родина для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах. Тобто такі діти не потраплятимуть до інтернатних закладів, а перебуватимуть у спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться, забезпечать догляд і реабілітацію.
 
Крім того, мова йшла про ситуацію на місцевому ринку праці та перспективи його розвитку, послуги, які надає служба зайнятості, актуальні вакансії; роль жінки в суспільстві. Також усі надавалась допомога щодо складання плану дій стосовно побудови професійної кар’єри та ін. 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий