Борця за свої права Миколу Завітренка відзначили подякою

13 марта 2018 13:45 1310 0 Общество
Борця за свої права Миколу Завітренка відзначили подякою
У Кропивницькому Миколу Завітренка відзначили подякою «Я МАЮ ПРАВО!» за захист своїх конституційних прав
 
Учора, 12 березня, пройшла зустріч керівництва обласного управління юстиції з Миколою Завітренком – старшокласником із Малої Виски, який принципово відстоював свої права у конфлікті з містянами, які вживали в громадському місці алкогольні напої.
 
Історія хлопця набула широкого резонансу. Йому на допомогу прийшли журналісти та громадській активісти.
 
«Спочатку я думав, що у вирішенні цієї ситуації мені ніхто не допомагатиме. Однак незабаром зрозумів, що помилявся. Значна кількість людей продемонструвала, що готова надати всю можливу підтримку», – поділився своїми враженнями Микола Завітренко.
 
 
За знання прав людини, закріплених Конституцією України, і надання позитивного прикладу у напрямі підвищення рівня правової свідомості та освіченості українського суспільства керівник обласного управління юстиції нагородив хлопця подякою «Я МАЮ ПРАВО!» і подарував літературу, яка допоможе не лише вдосконалити набуті знання з правознавства, а й розвинути особистісні якості.
 
«Під час конфлікту опоненти Миколи Завітренка не тільки нанесли йому тілесні ушкодження, а ще й використовували психологічний тиск. Наразі справа розглядається місцевою прокуратурою. Будемо сприяти тому, щоб у цій ситуації інтереси хлопця захищав адвокат із системи безоплатної правової допомоги, адже він на це має повне право, згідно чинного законодавства», – відзначив Вадим Гуцул.
 
 
Наприкінці зустрічі Микола Завітренко отримав змогу ознайомитися з роботою структурних підрозділів обласного управління юстиції і вдосконалити знання з правознавства, оскільки в майбутньому хлопець мріє стати юристом. 
 
Нагадаємо: За що побили маловисківського школяра
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий