До Кропивницького з Мечем Арея завітав гурт "Тінь сонця"

12 марта 2018 14:12 1044 0 Культура
До Кропивницького з Мечем Арея завітав гурт "Тінь сонця"
 
Учора, 11 березня, у арт-кафе "Берлога" рок-група "Тінь сонця" представила сольний концерт в рамках ювілейного туру «15 років на сцені».
 
Вечір розпочався з виступу місцевого рок-гурту "Проти течі", який виконував патріотичні і революційні пісні. Тож до виходу довгоочікуваної рок-групи "Тінь сонця" фанати вже були "розігрітими".
 
 
На концерті можна було зустріти гостей різного віку і статі: від малечі до чоловіків і жінок поважного віку. 
Під запальну музику драйвувала не лише молодь і дошкільнята - молоді пенсіонери на рівних танцювали і підспівували Сергію Василюку. Вразив своєю майстерністю бандурист і клавішник Олег Слободян, який грав на бандурі у різних положеннях. 
 
 
Особливо публіка чекала виконання улюблених усіма пісень "Козаки" і "Меч Арея".
 
На завершення концерту усі присутні разом з музикантами виконали славень України.
 
Довідка
Рок-артилерія української сцени: команда, сповнена національного колориту та патріотичної лірики. Невипадково музику гурту характеризують також як «козацький рок», адже це музика сучасних українців – сміливих і сповнених віри у власні сили.
«Тінь Сонця» – напевно єдиний гурт, в якому автентична українська бандура стоїть нарівні з насиченим гітарним саундом. Стилістика гурту варіюється від доволі легкого фолк-року до потужного симфо-металу із залученням скрипки, віолончелі, клавішних та подекуди третьої гітари. 
 
 
 
Нагадаємо: Кропивницький історик зачитає лекцію про Єлисаветградське народне повстання 1918 року
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий