Кому потрощили авто? Доходи суддів Солом’янського райсуду склали майже 20 мільйонів

1 марта 2018 16:30 650 0 Общество
Кому потрощили авто? Доходи суддів Солом’янського райсуду склали майже 20 мільйонів
Кому потрощили авто? Доходи суддів Солом’янського райсуду Києва склали майже 20 мільйонів на рік. 
 
Саме авто суддів з Солом’янки нещодавно потрощив сокирою мешканець Херсонщини. І саме Солом’янський райсуд випустив на поруки Одеського міського голову Геннадія Труханова. Які ж статки мають судді?
 
Найбагатшими згідно з деклараціями виявились суддя Ірина Верещінська та її чоловік Станіслав Долін. Він - бізнесмен і депутат Білоцерківської районної ради. Вони заробили майже чверть з загального доходу суддів – 4,67 мільйонів гривень. 
 
Сукупний річний дохід усіх суддів Солом’янського суду та членів їх сімей склав майже 20 млн гривень. Близько чверті з них (4,67 млн.) припало на долю Ірини Верещінської та її чоловіка-бізнесмена й за сумісництвом депутата Білоцерківської районної ради Станіслава Доліда.
 
При цьому заощадження родини Ірини Верещінської теж найбільші серед суддів – 6,79 мільйонів гривень. Близько 10 тисяч доларів і понад мільйон у вітчизняній валюті її чоловік зберігає на банківських рахунках, ще 3,5 млн гривень і 70 тисяч доларів - позичив третім особам. 
 
Загалом же всі грошові активи Солом’янського суду склали майже 12,8 млн. 
Станіслав Долін має й найбільшу серед суддів земельну ділянку. Її площа – 2,07 мільйонів квадратних метрів. Чоловік Ірини Верещінської має й підприємства, що займаються вирощуванням зернових та тваринництвом. 
 
А от найбільшу кількість квартир задекларувала суддя Ірина Усатова. Вона має п’ять апартаментів і три будинки. А двоє суддів – Галина Козленко та Світлана Курова  - взагалі не задекларували житла – ні свого, ні орендованого. 
 
Ірина Усатова, що є рекордсменом з нерухомості, задекларувала і найбільшу кількість авто. Їх у судді 10: від ВАЗ 21113 до BMW X5. 70-річна матір Ірини володіє машиною Ford Mustang. 
 
Саме на цій автівці 3 січня чоловік Усатової, теж суддя Києво-Святошинського райсуду, Дмитро Усатов, будучи у нетверезому стані, спричинив ДТП. За повідомленнями ЗМІ, невдовзі на місце пригоди прибула й сама Ірина Усатова, після чого її чоловік почав “різко хворіти”, а потім спробував втекти у викликаній дружиною кареті “швидкої”.
 
Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації». 
 
Нагадаємо: Чи будуть антикорупціонери подавати декларації
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий