Як голова райдержадміністрації під час звітування привласнив собі чужі здобутки

23 фев 2018 11:11 2072 0 Общество
Як голова райдержадміністрації під час звітування привласнив собі чужі здобутки
 
22 лютого 2018 року голова Новгородківської райдержадміністрації Андрій Кочерга презентував публічний звіт про свою роботу. Про це на ФБ повідомляє ВО "Свобода" Новгородка  
 
Вже традиційно для Новгородківських чиновників, звіт представника «президентської вертикалі» більше години зачитувався з листочків і більше нагадував не публічне звітування голови РДА, а представлення статистичних зведень по галузях району. На думку націоналістів, багато цифр і досягнень, які були озвучені паном Кочергою, не мають жодних причинно-наслідкових зв’язків з його діями, і до його роботи майже не мають стосунку. 
 
Зокрема, розпочавши свій звіт з досягнень району в агропромисловому секторі, Андрій Леонідович заявив про збільшення виробництва борошна і круп підприємствами, які працюють в районі. Втім, пан Кочерга чомусь не пояснив, які саме кроки він, як голова РДА, вжив для покращення цих показників. Вочевидь, ці показники були досягнуті силами підприємств і працівників, які провадять самостійну господарську діяльність. 
 
Не менш «захоплюючою» для присутніх була і розповідь очільника району про роботу РДА з залучення інвестицій в економіку району. Зокрема, було наведено, що одним з відділів райдержадміністрації розроблені інвестиційні паспорти Новгородківського району та перелік інвестиційних пропозицій щодо земельних ділянок, які пропонуються під реалізацію інвестдоговорів та проектів. Тобто райдержадміністрація провела «титанічну роботу», щоб запропонувати інвесторам 6 земельних ділянок, з яких 5 сільськогосподарського призначення, і чомусь не знайшла жодного іншого об’єкта для інвестицій, окрім землі. 
 
Звітуючи про роботу райдержадміністрації у сфері ЖКГ та будівництва, Андрій Кочерга похвалився, зокрема, ще одним «небувалим досягненням». За словами очільника району, протягом 2017 року в районі введено в експлуатацію аж (!!!) один житловий будинок. Не менш вражаючою є й найближча перспектива у цьому контексті, адже, за словами Андрія Леонідовича, об’єкти незавершеного житлового будівництва з високим ступенем готовності в районі відсутні. Крім того, у сфері ЖКГ голова Новгородківської РДА навів ще декілька показників, які чудово ілюструють неспроможність чиновницького апарату до забезпечення комфорту громадян. Зокрема, на Новгородківщині охоплені централізованим водопостачанням 17,9 % жителів, послугами водовідведення забезпечена лише частина мешканців райцентру, а послугою вивезення побутового сміття охоплено 8,3% населення. Переробка та сортування побутового сміття відсутня, як відсутні й полігони для даних відходів.
 
Дещо суперечливу інформацію голова РДА навів про освітянську галузь району. Зокрема, він заявив, що відсоток охоплення дошкільною освітою дітей віком від трьох до шести років складає 98%. За словами чиновника, знято питання наявності черги у дитсадках та проблему охоплення дошкільною освітою дітей дошкільного віку безпосередньо у селищі Новгородка. Однак керівник Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Павло Дейнеко має сумнів щодо достовірності цієї інформації, оскільки цьогоріч до осередку націоналістів за допомогою зверталася навіть сім’я ветерана війни, якому відмовляли у прийомі дітей до дитячого садочка, мотивуючи це відсутністю вільних місць.
 
 
Так само суперечливими, на думку націоналістів, є слова голови РДА щодо реконструкції Новгородківського НВК №1. Зокрема, Андрій Кочерга проінформував про заміну 46-ти вікон у даному навчальному закладі на метало-пластикові з енергозберігаючим склопакетом. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету у листопаді 2017 року розпочаті ремонтні роботи системи опалення. Крім того, підписані акти готовності навчальних дошкільних та позашкільних закладів до 2017-2018 навчального року та акти готовності до опалювального сезону. Разом з тим, на запит свободівців райдержадміністрація так і не надала актів виконаних робіт на реконструкцію системи опалення в закладі та робіт, пов’язаних з впровадженням енергозберігаючих технологій, як не надала й копій договорів з підрядними організаціями на їхнє виконання. Націоналісти підозрюють, що ця та інша інформація свідомо приховується керівництвом району, оскільки може містити докази ймовірних зловживань.
 
 
Окремої уваги заслуговує частина звіту Андрія Леонідовича, яка була присвячена стану доріг району. У ній він навів загальну протяжність автошляхів Новгородківщини і навіть вказав, що вони відіграють величезну роль у розвитку економіки та задоволенні потреб населення, однак чомусь жодним словом не обмовився про стан і якість автошляхів району та здійснення їхнього ремонту. Можливо, це викликано тим, що ремонт доріг в районі – це велика рідкість? Питання риторичне.
 
 
Проте, пан Кочерга за весь час звітування так і не сказав людям про вартість подібного  управління. Присутні так і не почули про обсяги заробітної плати керівництва РДА за минулий рік, хоча цю цифру логічно було б озвучити, з огляду на наповнення бюджету району переважно з кишень громадян, що є платниками податків.
 
 
Коментуючи звіт голови РДА, керівник Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Павло Дейнеко наголошує, що після нього націоналісти лише вкотре переконалися у необхідності висловлення очільнику району недовіри. Свободівці переконані, що Андрій Кочерга на посаді керівника РДА є вкрай неефективним і вважають, що він не може надалі обіймати цю посаду. Тому районна рада негайно має ухвалити рішення про висловлення недовіри, інакше, на думку націоналістів, негативні тенденції в районі будуть продовжуватися і поглиблюватися. 
 
 
«У цьому звіті ми очікували почути перелік конкретних дій голови РДА і перелік позитивних чи негативних наслідків, до яких ці дії призвели. Так само хотілося б почути публічну позицію голови району щодо подій, які нещодавно відбувалися в Петрокорбівці. Але, на жаль, для мене це звітування виглядало як маніпуляції і намагання приховати відсутність ефективної роботи голови райдержадміністрації за цифрами, які від його роботи не залежать. Після такого звітування очільника району ми тільки впевнилися в необхідності ініціювання відставки голови РДА, і вкотре вимагаємо від депутатів райради таки висловити йому недовіру», - резюмував керівник Новгородківської організації ВО «Свобода» Павло Дейнеко.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий