У галереї «Єлисаветград» презентували творчість закарпатської школи живопису (ФОТОРЕПОРТАЖ)

22 фев 2018 18:52 756 0 Культура
У галереї «Єлисаветград» презентували творчість закарпатської школи живопису (ФОТОРЕПОРТАЖ)
 
Минулого тижня до Кропивницького з Ужгорода нарешті дісталися твори представників закарпатської школи живопису, яких тут не виставляли на широкий загал ще ніколи. Принаймні, за останні 25 років. 
 
 
Першою ластівкою стала виставка Едуарда Приходька «Суб’єктивні рефлексії» в галереї «Єлисаветград» - фігуративний живопис із зображеннями людей, коней, предметів побуту, натюрмортів тощо. Це спільний проект галереї з мистецькою фундацією Brovdi Art з Ужгорода.
 
- Дирекція фундації тривалий час співпрацює з власником галереї «Єлисаветград» Миколою Цукановим, - розповідає представниця культурно-мистецької ініціативи Brovdi Art Людмила Козловська. – Ми розуміємо, що потрібно робити культурні обміни між регіонами та містами, й залюбки це робимо.
 
Закарпатська школа живопису славиться своїми традиціями не лише в Західній Україні, а й в усьому світі. Її засновники (наприклад, Йосип Бокшай, Адальберт Жерделі та інші) навчалися малярству в найкращих європейських школах, а потім передавали свій досвід учням на батьківщині.
 
Людмила Макей 
 
 
 
\
 
Нагадаємо: Виставка дитячих малюнків на військову тематику відкрилася у Кропивницькому (ФОТО)
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий