Виставка дитячих малюнків на військову тематику відкрилася у Кропивницькому (ФОТО)

22 фев 2018 13:04 2817 0 Культура
Виставка дитячих малюнків на військову тематику відкрилася у Кропивницькому (ФОТО)
 
У Кропивницькому у приміщенні інституту "Університет сучасних знань" відкрилась виставка малюнків дітей та студентів "Діти України - світові про війну (АТО)".
 
На виставці представлені 25 живописних робіт кропивницьких дітей та студентів на тему війни на Сході України. Вік  учасників - від 7 до 20 років.
 
 
За словами організаторів, виставка ініційована Українською громадою Норвегії з метою представити за кордоном реальну картину війни в Україні.
 
- Ці роботи створені дітьми художніх шкіл та коледжів Кропивницького. Дехто з них втратив рідних в АТО. Ми попросили їх зобразити не просто війну, а те, якою вони бачать свою Батьківщину в перспективі, після війни. Хочеться показати юним норвежцям, що наша країна не така, якою її хочуть представити російські фейки. Адже світ багато знає про війну в Сирії, а про війну в Україні - майже нічого. Можливо, згодом запропонуємо дітям Норвегії створити спільну з українцями виставку, - поділилася представниця Української громади в Норвегії Віта Атаманчук. 
 
У Кропивницькому виставка триватиме протягом трьох днів, після чого вирушить до Норвегії.
 
- Плануємо представити цю виставку у культурних та освітніх закладах різних міст Норвегії. На початку червня роботи повернуться до Кропивницького. Тут буде визначено три найкращі малюнки, автори яких отримають цінні подарунки, - розповіла Віта Атаманчук. 
 
На захід завітали студенти та викладачі інституту, співробітники художнього музею, журналісти.
 
 
 
Наталя Нічишина
 
 
Нагадаємо:  Випускників Кіровоградського музучилища просять долучитися до нового проекту
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий