Рятувальники нагадують місцевим рибалкам про обережну поведінку на льоду

21 фев 2018 15:34 894 0 Общество
Рятувальники нагадують місцевим рибалкам про обережну поведінку на льоду
 
У Кропивницькому рятувальники закликають громадян не ризикувати – крига не пробачає легковажних. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в області.
 
Незважаючи на мінливість погоди, що чергує відлигу та мороз, любителі підлідного лову поспішають скористатись нагодою та посидіти з вудкою, поки ще дозволяє товщина криги на водоймах.
 
 
 В обласному центрі також є декілька «рибних» місць, які вподобали рибалки. Саме тут рятувальники постійно нагадують громадянам про трагічні наслідки необережної поведінки на кризі. 
 
 
20 лютого фахівці Управління ДСНС в області вкотре провели роз’яснювальну роботу на річці Сугоклея у  Кропивницькому для попередження громадян про небезпеку виходу на нестійку кригу. 
З метою розповсюдження інформації про те, як уникнути нещасних випадків на льоду та як діяти, коли опинився у крижаній ополонці, рятувальники проводили роз’яснювальні бесіди та роздавали листівки застережного характеру усім, хто в цей день вирішив випробувати долю на тонкій кризі та ризикнути заради декількох рибин своїм здоров’ям чи навіть життям.
 
 
Рятувальники розповідали про ознаки нестійкої криги, наводили статистику нещасних випадків на воді у зимовий період та пояснювали громадянам, яких заходів безпеки необхідно вжити, якщо все-таки плануєш підлідну риболовлю. Інколи найменша дрібниця – мотузка чи довга палиця – може вберегти від загибелі, а обізнаність про правила безпечної життєдіяльності не дозволить зробити необачний крок.
 
Нагадаємо: У Висі потонув рибалка
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий