Чи декларувати біткоїни, розповість чиновникам чат-бот Тарас

10 фев 2018 11:06 979 0 Общество
Чи декларувати біткоїни, розповість чиновникам чат-бот Тарас
 
У Києві презентували інтерактивний інструмент для допомоги чиновникам у заповненні декларацій. Чат-бот створений на платформі https://storytellingbot.com/ Андрія Хорсева. Ініціювали його створення ГО Антикорупційний штаб, Opendatabot та антикорупційна ініціатива ЄС в Україні.
 
Організатори наголосили, що минулого року пройшов справжній бум щодо створення чат-ботів у державному секторі, і Україна вирішила не відставати від Заходу. Тим більше у країні є потужний IT-потенціал. До того ж і автоматизована допомога декларантам дуже потрібна: чат-бот сприятиме уникненню помилок у електронних звітах, а це у свою чергу сприятиме якнашвидшій фаховій перевірці декларацій, зазначили організатори презентації Тараса. 
 
Чат-бот постійно оновлюється, в ньому зібрані відповіді на найпоширеніші питання декларантів. Зараз скористатись його послугами можна у Messenger та Telegram, невдовзі ж чат-бот стане доступним і у Viber.
 
Ініціатори створення чат-бота планують зустрічі з держслужбовцями різних відомств для інформування про інструмент для правильного заповнення декларацій. 
 
Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».
 
Нагадаємо: За що суддя отримала понад 300 тисяч гривень у спадщину?
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий