У госпіталі для ветеранів війни створюється зона адаптації для людей з інвалідністю

12 янв 2018 18:13 379 0 Медицина
У госпіталі для ветеранів війни створюється зона адаптації для людей з інвалідністю
 
На базі обласного госпіталю для ветеранів війни буде створено сучасну зону адаптації для осіб з інвалідністю, про це повідомляє сайт Кіровоградської облдержадміністрації.
 
Про це повідомив головний лікар Геннадій Сябренко. За його словами, з метою створення максимально комфортних умов для людей в інвалідних візках та їхньоъ подальшої реабілітації передбачається переобладнати деякі приміщення госпіталю.
 
Зокрема, на 4-му поверсі лікарні заплановано обладнати тренувальну залу (зону адаптації), де пацієнтів вчитимуть самостійно готувати, відкривати двері, включати світло, сортувати одяг, прибирати, займатися іншими повсякденними справами, необхідними у самостійному житті. Приміщення буде забезпечено спеціальними меблями та устаткуванням.
 
Крім того, на території лікувального закладу планують збудувати зовнішній критий майданчик із новими тренажерами та спортивним обладнанням, де люди з інвалідністю проходитимуть фізичну реабілітацію. Для них на 1-му поверсі госпіталю буде організовано роздягальню, душову та санвузол.
 
Усі роботи зі створення зони адаптації для осіб з інвалідністю проводитимуться за фінансової підтримки іноземних інвесторів та коштів обласного бюджету.
 
Нагадаємо: Як у госпіталі для ветеранів війни працює схема реабілітації військових (ФОТО)
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий