Кіровоградський обласний художній музей відсвяткував своє 25-річчя

4 янв 2018 15:45 499 0 Культура
Кіровоградський обласний художній музей відсвяткував своє 25-річчя
 
З нагоди 25-ї річниці з дня заснування КОХМ у приміщенні музею відбулися урочистості.
 
На свято завітали працівники музею, митці, представників керівництва області та гості. З вітальним словом виступив перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко.
 
- Шановне товариство, дозвольте привітати вас із 2018 роком як роком 25-річчя художнього музею. Саме 4 січня Микола Васильович Сухомлин поставив свій підпис під розпорядженням щодо його створення. І ось уже чверть століття музей об'єднує у своїх залах митців Кіровоградщини. Хай так буде і надалі, - Сергій Коваленко.
 
- З набуттям Україною незалежності перед органами влади постало складне завдання, яке полягало у реформуванні не лише господарської системи, а й сфери культури. Однією із перших вийшла постанова про передання із державної власності в управління релігійних громад 173-х церковних установ. Наша картинна галерея на той час розміщувалася у Преображенському соборі, і треба було його звільнити. Так з’явився обласний художній музей. Сьогодні він відіграє виняткову роль у житті нашого міста. Окрім проведення виставок, наукових конференцій, круглих столів, популяризації молодих художників у музеї кипить культурна робота. І це заслуга високопрофесійного колективу музею, - зазначив голова Кіровоградської обласної ради у 2006-2010 рр. Микола Сухомлин.
 
За словами директора музею Тетяни Ткаченко, річниця музею є першим заходом у циклі заходів, присвячених 25-річчю КОХМ.
 
- Цей рік є ювілейним для нашого музею. У травні ми плануємо низку виставок, згодом будуть заходи до Дня художника. Ми вже активно готуємося до них спільно з Обласною спілкою художників України. День культури також пройде під знаком 25-річчя нашого закладу. Ми сподіваємося принести якомога більше користі для громади та митців, адже в цьому полягає наша місія, - розповіла Тетяна Ткаченко.
 
У рамках заходу кропивничани переглянули презентацію історії музею. Також було представлено виставковий проект "Не згасне світ мистецького горіння". Закінчилося святкування фуршетом.
 
Наталя Нічишина
 
Кропивницька майстриня розпочала ткати карту Кіровоградської області
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Обсуждаемое
Пішла з життя заслужений працівник освіти  Маргарита Миколаївна Борисова
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
18/12/2017 1196 1
Как жаль.... Маргарита Николаевна - самый светлый человек, который оказал положительное влияние на формирование личности моих детей. Именно она смогла собрать и организовать прекрасный педагогический коллектив. Наши дети могли не только изучать предметы, но и общаться с высокоинтеллектуальными людьми. Она внедрила и смогла защитить программу для англоязычных детей, благодаря которой наши дети свободно могут работать в любой иностранной компании по любой выбранной специальности в любой стране мира. Постоянные конкурсы (на базе нашей школы)на учебу в США, дети нашего коллегиума победителями были в большинстве. Мой сын 11 месяцев жил и учился в прекрасном штате Калифорния - и в этом заслуга Маргариты Николаевны. Как оценить влияние, на формирование личности 15 летнего школьника, который делает доклад научной работы МАН (Малой Академии Наук) перед аудиторией кандидатов и докторов наук, которые приехали со всей Украины на научную конференцию, что организовала Маргарита Николаевна. Или участие детей во Всеукраинских акциях в Киеве с участием первой леди. Моему сыну предоставилась возможность быть ведущим этого праздника. Постоянное общение детей с людьми приехавшими из-за рубежа, тесное знакомство с носителями языка, знакомство с их культурой, традициями - это все труд Маргариты Николаевны... всего не перечесть... Эта яркая, неординарная женщина, приветливая и внимательная к детям и родителям, директор коллегиума, навсегда останется в моем сердце, я всегда ей буду благодарна. Она дала моим детям то, что никто бы больше не смог дать.
vip клиент