Кропивницькі журналісти стали лауреатами престижного конкурсу

2 янв 2018 14:10 327 0 Общество
Кропивницькі журналісти стали лауреатами престижного конкурсу
 
Асоціація спортивних журналістів України визнала лауреатами конкурсу кропивницьких спортивних журналістів Євгена Савранського та Юрія Ілючека. Про це повідомляє sportрепортер
 
У номінації "Золоті пера та голоси АСЖУ" жюрі конкурсу нагородило головного редактора газети "Спортревю New" та сайту "SportРепортер", голову обласної організації АСЖУ Юрія Ілючека.
 
У номінації "За вірність спортивній журналістиці" відзначили кропітку та продуктивну роботу на журналістській ниві спортивного оглядача сайту "Гречка" Євгена Савранського. 
 
"Рік почався з приємної звістки. Мою роботу на журналістській ниві нарешті оцінили на всеукраїнському рівні. ...Сподіваюся, моя робота за весь цей час не була марною та приносила користь людям. Разом із іншими спортивними журналістами міста ми величезну кількість разів писали, ким можемо пишатися, хто прославляє Кропивницький та всю нашу область, і продовжуємо це робити нині...", – написав на своїй сторінці у ФБ Євген.
 
Довідково: Конкурс проводиться с 1999 року.  Брати участь у ньому мали право: кожен член АСЖУ (індивідуально), обласні організації АСЖУ (колективно), а також спортивні колеги, які не є членами АСЖУ (за бажанням). Причому, незалежно від місця їхнього проживання в Україні або за кордоном.
 
 
Нгадаємо: У Кропивницькому презентували книгу, присвячену 100-річчю карного розшуку України
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий