У кропивницькому цирк «Кобзов» подарує справжній Новий рік дитячому будинку

30 дек 2017 08:57 499 0 Культура
У кропивницькому цирк «Кобзов» подарує справжній Новий рік дитячому будинку
 
Новий рік – це традиційне свято для кожної родини, коли всі збираються за святковим столом, а малеча радується купі подарунків від Діда Мороза.
Але є й ті діти, які, на жаль, не мають своїх родин і лише мріють про сім’ю. 
 
Для дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме для вихованців дитячого будинку «Наш Дім» велика та дружня сім’я цирку «Кобзов» готує незабутній подарунок. На святкове шоу 1 січня до цирку завітають наші маленькі містяни з дитячого будинку.
 
Нагадаємо, що цирк «Кобзов» гастролюватиме в Кропивницькому до 8 січня. Прем’єра Новорічної феєрії (так називається шоу-програма найбільшого цирку України) відбулась 19 грудня. Цирк «Кобзов» відомий не тільки своїми неймовірно видовищними програмами, але й широкою благодійною діяльністю. Саме прем’єрний показ на День Св. Миколая вони також проводили благодійним. 
 
Організатори Новорічної феєрії вирішили повторити акцію і розпочати Новий 2018 рік з подарунку тим, хто найбільше прагне сім’ї, уваги та любові. 
«У кожному місті, де гастролює Цирк «Кобзов», ми завжди виділяємо запрошення для дітей-сиріт, дітей з обмеженими фізичними можливостями, сім'ям воїнів АТО. Цирк повинен бути доступний для всіх. І ми зі свого боку робимо все можливе, щоб якомога більше дітей побачили наше шоу і поринули в справжнє свято», - повідомили нам організатори гастролів. 
Цирк «Кобзов» розташувався біля ЕПІЦЕНТРУ, по вул. Попова, 8.
 
 
 «Новорічна феєрія» - грандіозне шоу, де ви побачите всесвітньо відому циркову династію з Італії – Togni, яка почала свою діяльність в 1872 році. Зіркові представники династії - брати Давіо і Коррадо – продемонструють вам свою майстерність та італійський темперамент!
У програмі шоу «Новорічна феєрія» на вас чекає незабутнє видовище: 
Тигри, які підкорили Рим і з ними кращий дресирувальник Італійського цирку – Давіо. П’ять  хижаків і одна людина - це справжнє гармонійне співіснування живих істот.
Індійські слони - справжні добрі велетні, які підкорять вас не лише своїми розмірами, а також  неймовірними вміннями, які розкриє для вас Коррадо Togni! 
Захоплюючі трюки акробатів, гімнастів, еквілібристів, веселі коміки та неперевершений італійський шоу-балет, створять неймовірну атмосферу видовищного свята.
Також на арені артисти із Франції зі своїми артистами – зебрами, верблюдами, бізонами та улюбленцем усіх дітей – кенгуру Скіні
Приходьте раніше та відвідайте спеціальні виставки на території цирку «Кобзов»: 
«Супергерої & Co» - зустрінься з культовими персонажами улюблених блокбастерів.
«Кімната сміху» - перед вами відкриє двері виставка колекції клоунів, а також ви поринете у лабіринт кривих дзеркал та порините у вир незабутніх вражень, сміху та радості.
«Пізнавальний куточок з плазунами та рептиліями». Ви маєте чудову нагоду зазирнути у світ екзотики. На власні очі побачити, як виглядають, та дізнатися, як живуть плазуни та рептилії. Нові знання та емоції вам гарантовані!.
 
Унікальні костюми, оригінальна музика, світлове шоу, яскраві  спецефекти і декорації все це та багато іншого лише в цирку : «Кобзов».
 
Виступи Цирку «КОБЗОВ» з шоу «Новорічна феєрія» почнуться вже з 19 грудня, грандіозним благодійним 
 
Цирк «Кобзов» - найбільший цирк України, лідер циркового мистецтва, що втілив понад 50 видовищних шоу програм.
 
У цирку тепло - +22 градуси
 
А також на території надзвичайно гарного циркового містечка є фуд корт із смачною солодкою ватою, попкорном, напоями та різноманітними сувенірами для малечі.
 
Отже, запрошуємо усіх, хто ще не встиг побачити наймаштабніший цирковий проект країни, до цирку «Кобзов». Приєднуйтесь до великої циркової родини та даруйте можливість своїм діткам відчути справжнє свято.
 
Детальний графік шоу можна дізнатись на центральній касі цирку або за телефонами колл-центру цирк «Кобзов» (093) 100-44-77, (099) 100-44-77, (098) 100-44-77
Тільки до 8 січня 2018 року, цирк «Кобзов» із шоу НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ
ЕПІЦЕНТР, вул. Попова, 8
Кількість квитків обмежена.
 
Нагадаємо: Кропивницька малеча мандрувала країною Мольфарії
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Обсуждаемое
Пішла з життя заслужений працівник освіти  Маргарита Миколаївна Борисова
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
18/12/2017 1196 1
Как жаль.... Маргарита Николаевна - самый светлый человек, который оказал положительное влияние на формирование личности моих детей. Именно она смогла собрать и организовать прекрасный педагогический коллектив. Наши дети могли не только изучать предметы, но и общаться с высокоинтеллектуальными людьми. Она внедрила и смогла защитить программу для англоязычных детей, благодаря которой наши дети свободно могут работать в любой иностранной компании по любой выбранной специальности в любой стране мира. Постоянные конкурсы (на базе нашей школы)на учебу в США, дети нашего коллегиума победителями были в большинстве. Мой сын 11 месяцев жил и учился в прекрасном штате Калифорния - и в этом заслуга Маргариты Николаевны. Как оценить влияние, на формирование личности 15 летнего школьника, который делает доклад научной работы МАН (Малой Академии Наук) перед аудиторией кандидатов и докторов наук, которые приехали со всей Украины на научную конференцию, что организовала Маргарита Николаевна. Или участие детей во Всеукраинских акциях в Киеве с участием первой леди. Моему сыну предоставилась возможность быть ведущим этого праздника. Постоянное общение детей с людьми приехавшими из-за рубежа, тесное знакомство с носителями языка, знакомство с их культурой, традициями - это все труд Маргариты Николаевны... всего не перечесть... Эта яркая, неординарная женщина, приветливая и внимательная к детям и родителям, директор коллегиума, навсегда останется в моем сердце, я всегда ей буду благодарна. Она дала моим детям то, что никто бы больше не смог дать.
vip клиент