Цирк «КОБЗОВ» презентує неймовірне новорічне шоу світового рівня у Кропивницькому (ФОТО)

27 дек 2017 12:50 1379 0 Культура
Цирк «КОБЗОВ» презентує неймовірне новорічне шоу світового рівня у Кропивницькому (ФОТО)
 
З 19 грудня на містян чекає «Новорічна феєрія»!
Цирк «Кобзов» розташується біля ЕПІЦЕНТРУ, по вул. Попова, 8.
 
«Новорічна феєрія» - грандіозне шоу, де ви побачите всесвітньо відому циркову династію з Італії – Togni, яка почала свою діяльність в 1872 році. Зіркові представники династії - брати Давіо і Коррадо – продемонструють вам свою майстерність та італійський темперамент!
 
 
У програмі шоу «Новорічна феєрія» на вас чекає незабутнє видовище: 
Тигри, які підкорили Рим, і з ними кращий дресирувальник Італійського цирку – Давіо. П’ять  хижаків і одна людина - це справжнє гармонійне співіснування живих істот.
Індійські слони - справжні добрі велетні, які підкорять вас не лише своїми розмірами, а також  неймовірними вміннями, які розкриє для вас Коррадо Togni! 
Захоплюючі трюки акробатів, гімнастів, еквілібристів, веселі коміки та неперевершений італійський шоу-балет створять неймовірну атмосферу видовищного свята.
 
Також на арені артисти із Франції зі своїми артистами – зебрами, верблюдами, бізонами та улюбленцем усіх дітей – кенгуру Скіні
Приходьте раніше та відвідайте спеціальні виставки на території цирку «Кобзов»: 
«Супергерої & Co» - зустрінься з культовими персонажами улюблених блокбастерів.
«Кімната сміху» - перед вами відкриє двері виставка колекції клоунів, а також ви поринете у лабіринт кривих дзеркал та отримаєте вир незабутніх вражень, сміху та радості.
«Пізнавальний куточок з плазунами та рептиліями». Ви маєте чудову нагоду зазирнути у світ екзотики. На власні очі побачити як виглядають та дізнатися як живуть плазуни та рептилії. Нові знання та емоції вам гарантовані!.
 
Унікальні костюми, оригінальна музика, світлове шоу, яскраві спецефекти і декорації все це та багато іншого лише в цирку: «Кобзов».
 
 
Виступи Цирку «КОБЗОВ» з шоу «Новорічна феєрія» почнуться вже з 19 грудня, грандіозним благодійним концертом до Дня Св. Миколая, який відвідають діти-сироти, сім’ї воїнів АТО, пара олімпійці, діти з обмеженими фізичними можливостями.
 
«У кожному місті, де гастролює Цирк «Кобзов», ми завжди виділяємо запрошення для дітей-сиріт, дітей з обмеженими фізичними можливостями, сім'ям воїнів АТО. Цирк повинен бути доступний для всіх. І ми зі свого боку робимо все можливе, щоб якомога більше дітей побачили наше шоу і поринули в справжнє свято»,
 
- повідомили нам організатори гастролів. За роки роботи цирк Кобзов провів безліч благодійних концертів, на яких побувало понад 100 тисяч дітей і підлітків, які так потребують опіки, уваги і любові.
 
Цирк «Кобзов» - найбільший цирк України, лідер циркового мистецтва, що втілив понад 50 видовищних шоу програм.
 
Докладніше про артистів шоу «Новорічна феєрія» дізнайтеся на сайті kobzov.ua або соціальних мережах.
Встигни побачити, кількість місць обмежена!
 
Нагадаємо: Художній музей запрошує усіх бажаючих на творчий вечір "Три Миколая"
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Обсуждаемое
Пішла з життя заслужений працівник освіти  Маргарита Миколаївна Борисова
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
18/12/2017 1196 1
Как жаль.... Маргарита Николаевна - самый светлый человек, который оказал положительное влияние на формирование личности моих детей. Именно она смогла собрать и организовать прекрасный педагогический коллектив. Наши дети могли не только изучать предметы, но и общаться с высокоинтеллектуальными людьми. Она внедрила и смогла защитить программу для англоязычных детей, благодаря которой наши дети свободно могут работать в любой иностранной компании по любой выбранной специальности в любой стране мира. Постоянные конкурсы (на базе нашей школы)на учебу в США, дети нашего коллегиума победителями были в большинстве. Мой сын 11 месяцев жил и учился в прекрасном штате Калифорния - и в этом заслуга Маргариты Николаевны. Как оценить влияние, на формирование личности 15 летнего школьника, который делает доклад научной работы МАН (Малой Академии Наук) перед аудиторией кандидатов и докторов наук, которые приехали со всей Украины на научную конференцию, что организовала Маргарита Николаевна. Или участие детей во Всеукраинских акциях в Киеве с участием первой леди. Моему сыну предоставилась возможность быть ведущим этого праздника. Постоянное общение детей с людьми приехавшими из-за рубежа, тесное знакомство с носителями языка, знакомство с их культурой, традициями - это все труд Маргариты Николаевны... всего не перечесть... Эта яркая, неординарная женщина, приветливая и внимательная к детям и родителям, директор коллегиума, навсегда останется в моем сердце, я всегда ей буду благодарна. Она дала моим детям то, что никто бы больше не смог дать.
vip клиент