На Кіровоградщині через байдужість селищного голови величезна яма загрожує безпеці жителів Новгородки

26 дек 2017 10:14 963 0 Общество
На Кіровоградщині через байдужість селищного голови величезна яма загрожує безпеці жителів Новгородки
 
25 грудня  активісти Новгородківської районної організації ВО «Свобода» викликали правоохоронців до місця утворення величезної ями на вулиці Вишневій у Новгородці.
Про це повідомляє  прес-служба  Кропивницької міської організації ВО «Свобода».
 
Голова районної організації ВО «Свобода» Павло Дейнеко написав заяву про вчинення правопорушення та вимагав прибуття на місце слідчо-оперативної групи для того оглянути місце події, опитати свідків, і таким чином зафіксувати руйнування вулиці, яке було допущене завдяки бездіяльності місцевої влади. Відтак, під тиском націоналістів на місце події прибула слідчо-оперативна група, яка і вчинила вищевказані дії.
 
 
Під час відбору пояснень у мешканців будинків, що розташовані неподалік злощасної ями, стало відомо, що яма була викопана вже більш, як два місяці тому. На численні звернення жителів вулиці селищний голова реагував лише один раз, однак яму так і не загорнув. За цей час яма суттєво збільшилась у розмірах через обвалювання. Зокрема, працівниками поліції було встановлено, що вона завширшки має 4,6 метри, завдовжки – 6,3 метри. Так само вражаючою є і її глибина – 1,7 метри, тобто середній зріст дорослої людини.
 
Місцеві мешканці шоковані такою бездіяльністю комунальників і побоюються як наслідків обвалу ями, коли частина двору сусіднього домогосподарства піде під землю, так і того, що в неї хтось впаде, адже, за їхніми словами, в минулому був випадок, коли впавши в подібну яму, загинула дитина. 
Особливої небезпеки додає і той факт, що яма постійно обвалюється поряд зі стежкою, яка веде до містка, через який постійно ходять люди, а також тим, що ця ділянка вулиці не освітлюється.
 
 
Крім того, стала відомою і мотивація, яка спонукала селищного голову відмовити людям у загортанні ями. Зокрема, як повідомив правоохоронцям один з мешканців вулиці, після того, як протягом майже двох місяців комунальники ніяк не загортали цю яму, жителька прилеглого будинку у зв’язку з цим дозволила собі публічну критику роботи селищного голови. Ця інформація дійшла до посадовця, після чого він запропонував людям власноруч закидати яму лопатою, киваючи на їх принциповість.
Новгородківські свободівці шоковані такою бездіяльністю селищного голови і комунальників, і заявляють, що зроблять усе від них залежне, щоб допомогти новгородківцям у пошуку справедливості.
 
«Цей та багато інших подібних випадків і є об’єктивним показником роботи місцевої влади, зокрема й селищного голови. Мова ж навіть не про політичні розбіжності, а про якийсь спотворений світогляд чиновників, які, вочевидь, вважають себе окремою кастою, яку простим людям не можна критикувати. Саме про це і свідчить той факт, що вже близько двох місяців влада не може зробити роботу, яка виконується за 20 хвилин, при тому, що від неї залежить безпека її виборців. А все тому, що людина висловила свою, цілком справедливу, думку щодо роботи посадовців. Я вважаю, що така влада не заслуговує називатися представниками громади і має або ефективно працювати або йти геть!» - прокоментував ситуацію голова Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Павло Дейнеко.
 
Націоналісти повідомляють, що триматимуть на контролі справу щодо бездіяльності місцевої влади, а також звертатимуться у інші відповідні органи за даним фактом.
 
Нагадаємо: У Кропивницькому мешканці приватного сектора потерпають від потопу (ФОТО)
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Обсуждаемое
Пішла з життя заслужений працівник освіти  Маргарита Миколаївна Борисова
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
18/12/2017 1196 1
Как жаль.... Маргарита Николаевна - самый светлый человек, который оказал положительное влияние на формирование личности моих детей. Именно она смогла собрать и организовать прекрасный педагогический коллектив. Наши дети могли не только изучать предметы, но и общаться с высокоинтеллектуальными людьми. Она внедрила и смогла защитить программу для англоязычных детей, благодаря которой наши дети свободно могут работать в любой иностранной компании по любой выбранной специальности в любой стране мира. Постоянные конкурсы (на базе нашей школы)на учебу в США, дети нашего коллегиума победителями были в большинстве. Мой сын 11 месяцев жил и учился в прекрасном штате Калифорния - и в этом заслуга Маргариты Николаевны. Как оценить влияние, на формирование личности 15 летнего школьника, который делает доклад научной работы МАН (Малой Академии Наук) перед аудиторией кандидатов и докторов наук, которые приехали со всей Украины на научную конференцию, что организовала Маргарита Николаевна. Или участие детей во Всеукраинских акциях в Киеве с участием первой леди. Моему сыну предоставилась возможность быть ведущим этого праздника. Постоянное общение детей с людьми приехавшими из-за рубежа, тесное знакомство с носителями языка, знакомство с их культурой, традициями - это все труд Маргариты Николаевны... всего не перечесть... Эта яркая, неординарная женщина, приветливая и внимательная к детям и родителям, директор коллегиума, навсегда останется в моем сердце, я всегда ей буду благодарна. Она дала моим детям то, что никто бы больше не смог дать.
vip клиент