В Помічній відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Олегу Стасію (ВІДЕО)

18 дек 2017 15:04 1728 0 АТО
 
Сьогодні в місті Помічна на будинку по вулиці Чорновола урочисто відкрили меморіальну дошку на будинку загиблого бійця Олега Стасія, який загинув на сході України 29 грудня 2016 року. 
 
 
Долучилися до заходу керівництво міста, побратими бійця (ветерани АТО) та його близькі, волонтери та помічнянці. Біля дошки були розкладені особисті речі бійця: його посуд, фотографії та одяг. Відкрили дошку побратими героя, які були з ним в зоні бойових дій. Також під час дійства Олега Стасія вшанували хвилиною мовчання. 
 
«Ініціатори встановлення цієї дошки - жінки ГО «Яворина», які відгукнулися на прохання матері бійця та допомогли зібрати кошти на її виготовлення. Кошти були зібрані серед місцевих мешканців. Ми дали клич, і люди допомогли зібрати кошти», - розповів голова районної організації ВО «Свобода» Юрій Безпалько. 
 
Активіст повідомив, що вартість виготовлення цієї дошки становить близько 500 гривень. 
За інформацією Помічнянської міської ради, загинув Олег Стасій в зоні проведення АТО 29 грудня 2016 року. Першого січня відбулась панахида на центральній площі Помічної. Проститись з військовослужбовцем прийшли близько півтисячі містян: працівники школи, де вчився Стасій, чиновники, військовослужбовці. Під час хвилини мовчання присутні на панахиді ставали на коліна. Поховали Олега на міському цвинтарі. 
 
 
Також зазначимо, що офіційною причиною смерті майже рік тому було названо «самогубство», але як стало відомо «Первой городской» з власних джерел, військовими було проведено додаткове розслідування та з часом цю інформацію було спростовано. 
Про це читайте в майбутніх матеріалах «Первой городской».
 
Світлана Барвінок
Фото та відео Надії Семенюк
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Обсуждаемое
Пішла з життя заслужений працівник освіти  Маргарита Миколаївна Борисова
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
18/12/2017 1196 1
Как жаль.... Маргарита Николаевна - самый светлый человек, который оказал положительное влияние на формирование личности моих детей. Именно она смогла собрать и организовать прекрасный педагогический коллектив. Наши дети могли не только изучать предметы, но и общаться с высокоинтеллектуальными людьми. Она внедрила и смогла защитить программу для англоязычных детей, благодаря которой наши дети свободно могут работать в любой иностранной компании по любой выбранной специальности в любой стране мира. Постоянные конкурсы (на базе нашей школы)на учебу в США, дети нашего коллегиума победителями были в большинстве. Мой сын 11 месяцев жил и учился в прекрасном штате Калифорния - и в этом заслуга Маргариты Николаевны. Как оценить влияние, на формирование личности 15 летнего школьника, который делает доклад научной работы МАН (Малой Академии Наук) перед аудиторией кандидатов и докторов наук, которые приехали со всей Украины на научную конференцию, что организовала Маргарита Николаевна. Или участие детей во Всеукраинских акциях в Киеве с участием первой леди. Моему сыну предоставилась возможность быть ведущим этого праздника. Постоянное общение детей с людьми приехавшими из-за рубежа, тесное знакомство с носителями языка, знакомство с их культурой, традициями - это все труд Маргариты Николаевны... всего не перечесть... Эта яркая, неординарная женщина, приветливая и внимательная к детям и родителям, директор коллегиума, навсегда останется в моем сердце, я всегда ей буду благодарна. Она дала моим детям то, что никто бы больше не смог дать.
vip клиент