• 13 груд. 2017 16:34
  • 1513
    • Новина Кропивничанин Вадим Велков – третій у рейтингу кращих дзюдоїстів України Ранкове місто. Кропивницький

Вихованець обласної комплексної  спортивної школи "Ніка" Вадим Велков увійшов до трійки кращих дзюдоїстів серед юнаків до 18 років за підсумками щорічного рейтингу, опублікованому на сайті Федерації дзюдо України. Про це повідомляє сайт Дзюдо-центр.

У 2017 році він набрав загалом 380 очок. Із них 263 бали Вадим отримав за сьомі місця на кадетському чемпіонаті світу та Європи. 72 - за срібну нагороду кадетського Кубку Європи. Решту - 45 пунктів - він здобув за успішні виступи на національних змаганнях.

Очолив рейтинг представник Волинської області Вадим Чернов (773). Випередив дзюдоїста з Кропивницького і Марат Крижанський (396) з Вінничини.

Серед наших дівчат найвище в рейтингу піднялася Діана Зборошенко. За підсумками змагань у 2017 році представниця відділення ОК «Ніка» з Олександрівки посіла 14-е місце, набравши 106 очок. Нагадаємо, нинішнього року Діана виборола “бронзу» чемпіонату України U-21, стала третьою на кадетському Чемпіонаті України, була бронзовою призеркою Кубку України.

Нагадуємо: Чоловіча команда педуніверситету дебютувала у другій лізі чемпіонату України з волейболу