Церковне поздоровлення військових в день Собору Архистратига Михаїла

22 нояб 2017 11:33 453 0 Культура
Церковне поздоровлення військових в день Собору Архистратига Михаїла
 
21 листопада Православна Церква відзначає Собор Архистратига Божого Михаїла та інших небесних Сил Безплотних. Архистратиг Михаїл є небесним покровителем нашої столиці – міста Києва, а також його шанують українські воїни, як одного з своїх небесних заступників.
 
 
В цей день після святкового богослужіння в соборному Благовіщенському храмі та урочистої хресної ходи навколо пам’ятника Ангелу Охоронцю, священнослужителі на чолі з настоятелем та водночас керівником єпархіального відділу по взаємодії зі  Збройними силами та іншими військовими підрозділами України протоієреєм Євгенієм Назаренко поздоровили військових на місцях несення їхньої служби.
 
 
Там, у світлицях державних установ після пастирської проповіді, духовенство і українські воїни помолилися за молебнем до Господа Бога, Пресвятої Богородиці і Архістратига Божого Михаїла та небесних Сил Безплотних за мир та благополуччя в нашій Батьківщині, за товаришів по службі, які знаходяться у відряджені на сході нашої країни. По закінченню отець Євгеній Назаренко і отець Іоанн Верескун благословили їх на подальшу службу кропленням святою водою біля особливих святинь - точної копії ковчегу з Дарами Волхвів і святого образу Архангела Михаїла, котрі були створені і освяченні на Святій Горі Афон.
 
Паламар Олексій Каприця
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий